2020 Yılının En İyi 8 Video Oyunu DLC’si!

en-iyi-oyun-dlc-si

2020, yeni oyunlar için harika bir yıl olsa da, diğer eski oyunlar, hikaye genişletmeleri ve kontrol edilmeye değer içerik çıkışlarıyla meyve vermeye devam etti.

İyi DLC, oyunculara temel oyunda sevdikleri şeylerden daha fazlasını sunmaya devam edebilir ve 2020, yeni ve eski her tür oyun için bir hikaye, çok oyunculu, yaşam kalitesi ve genişletme DLC’leri selini gördü. Kooperatif ve dövüş oyunlarındaki yeni karakterler ve sınıflardan doğrusal hikaye tabanlı oyunlar ve MMO’lar için devam eden hikaye keşiflerine kadar, burada listelenen, neredeyse her türden hayranları memnun edecek ekstra içerik var.

Borderlands 3 – Krieg DLC

psycho-krieg-and-the-fantastic-fustercluck-is-borderlands

Silahlardaki sonsuz çeşitlilik, anında tanınan sanat tarzı ve aşırı mizah, Borderlands markasının önemli parçalarıdır, ancak sonuçta ana konu savaştır. Krieg DLC bazı diğerlerinin daha kısa olmasına rağmen, hikaye anlatımı en eğlenceli karakteri ve üzerinde marka olarak tekrar ilgi girişi toplayıp buna değer olmuştur.

Control – The Foundation

2019’un en etkileyici ve güzel oyunlarından biriydi. Bir hikaye deneyimi olarak, Alan Wake’in geliştiricisi tarafından yapılan bir psikolojik korku gizemini yenmek zordur , bu yüzden bu büyüklükten daha fazlası, hayranların DLC genişlemelerinden tam olarak istediği şeydir.

Doom Eternal – The Ancient Gods Part 1

The Ancient Gods, temel hikayede yollarını çizip Doom’un zorlu savaşında ustalaştıktan sonra, oyunculara aynısından daha fazlasını ama daha zor bir şekilde sunuyor. Zorluğa doymuyorum diyorsanız işte tam sizlik bir deneyim.

Elder Scroll Online – Greymoor

Elder Scrolls Online, bir MMORPG’nin tüm süslemeleriyle Tamriel’de daha fazla macera sunmaya devam ediyor ve düzenli genişletmeler hayranları eğlendirirken ESO’nun geliştiricisinin yaratıcılığını keşfedecek yeni bölgeler bulurken gösteriş yapıyor.

Ghost Of Tsushima – Legends

Ghost-Of-Tsushima-Legends-

Ghost of Tsushima: Legends, doğaüstü bir yeteneğe sahip çeşitli co-op modları ekleyerek, onu temel oyundan ayırıyor, ancak yine de yılın en iyi oyunlarından biri olarak onu daha da çekici kılıyor.

Mortal Kombat 11- Yeni Karakterler

Rambo-Mortal-Kombat-11-Moves-Fatalities

Mortal Kombat 11 hakkında söylenecek aslında çok şey var. İki arkadaşın Rambo’ya karşı Terminator oynayabileceği gerçeği kendini gösteriyor.

Remnant: From The Ashes – Subject 2923

Keşfedilebilir zenginlik, yeni silahlar ve tabii ki zorlu düşmanları keşfetmek ve bunlarla savaşmak için devasa bir yeni bölge ekler.

Total War Warhammer II – Warden And Paunch

Çoğu RTS oyunu hiper gerçekçi savaş, derin strateji ve bizans mekaniğinin görüntülerini çağrıştırır, ancak Total War her zaman büyük savaş gösterisiyle birleştirilmiş aerodinamik eğlencenin işareti olmuştur. Total War Warhammer, bu karışıma devasa Warhammer fantezi ortamını ekleyerek oyuncuların dinozorlar, firavun iskeletleri, steampunk fareler, zombi korsanlar ve sayısız diğer gruplarla savaşmasına izin veriyor.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri