2020 Yılının En İyi PS Plus Oyunları

salt-galata-kutuphanesi

PS Plus abonelerinin bir yıl içinde abonelikteki her oyunu indirmesi ve oynaması beklenmez, ancak ne kadar çok oynarlarsa, paranın karşılığını o kadar iyi alırlar. PlayStation Plus, geçtiğimiz yıl boyunca oyunculara 700 $ değerinde oyun sağladı ve işte bu fırsatın getirisi ile 2020 yılının en iyi PS Plus oyunları.

BioShock: The Collection (Şubat 2020)

BioShock Koleksiyonu geçen yıl eklendi ve orijinal BioShock, BioShock 2 ve BioShock Infinite’ı içeriyor. Serinin hayranları için, konsollarda oyunları deneyimlemenin belki de en iyi yolu budur.

Bugsnax (Kasım 2020 – Ocak 2021)

Bugsnax, en azını söylemek için ilginç bir oyun. Bir şekilde böcekleri yakalamak, bir PlayStation’da Pokemon oynamak gibi hissettirirken , aynı zamanda benzersiz, sıcak yürekli ve bazen inanılmaz derecede derin bir hikaye sunuyor.

Hollow Knight (Kasım 2020)

Hollow Knight, PS Plus’a dahil edilmesini daha iyi hale getiren bir istisna olması gereken bir oyundur. Ayrıca bir devam serisi olan Hollow Knight: Silksong’un geliştirilmekte olduğunun bilgisini de vermiş olalım.

Middle-Earth: Shadow Of War (Kasım 2020)

Birçoğu Shadow of War’ın Shadow of Mordor olmadığı konusunda hemfikir olacağından, oyun birçok eleştiri almıştı. Selefinden daha iyi olan bir devam serisini başarmak bazen zordur, ancak yine de kendi başına harika bir Orta Dünya oyunu.

Rise Of The Tomb Raider (Temmuz)

Rise of the Tomb Raider, Lara’nın Croft’un Sibirya’da maceraya atılan yeni çıkış hikayesini anlatıyor. Yaşanması gereken bir deneyim!

Star Wars Battlefront 2 (Haziran)

tar Wars Battlefront 2 , mikro işlem tartışmasından bu yana uzun bir yol kat etti ve gerçekten ilk gün olması gereken oyun haline geldi. Hayranlara bunu tekrar deneme ve çok çok uzaktaki galaksinin nasıl oynandığını kendileri görme şansı veriyor.

Uncharted 4: A Thief’s End (Nisan)

Naughty Dog tarafından geliştirilen aksiyon ve macera bazlı bir seridir. PlayStation 4’e özel olarak geliştirilmiştir. Ocak ayının ücretsiz oyunlarının üstüne Uncharted 4 de birkaç ay sonra Nisan ayında eklendi.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri