Prime Gaming ile 780 TL Değerindeki Efsanevi Oyunlar Ücretsiz Oluyor

780-tl-degerindeki-efsanevi-oyunlar-prime-gaming-ile-ucretsiz-oluyor

Amazon’un ülkemizde özel fiyatlandırma uygulaması ile 7,99 TL karşılığı abone olunabilen Prime hizmeti birçok avantajı beraberinde getiriyor. Uzun süredir oyunculara oyun içi kozmetikler, kostüm kristalleri ve oyunları ücretsiz olarak her ay hediye eden Prime Gaming bu ay çıtayı yükseltiyor. Ekim ayında toplam değeri 780 TL’yi bulan birbirinden müthiş oyunlar Prime Gaming avantajı ile oyun tutkunlarıyla buluşacak.

Prime Gaming’in Ekim ayında ücretsiz olarak sunacağı oyunlar arasında dikkat çeken oyunlardan ilki, hem Star Wars serisi tutkunlarının hem de oyuncuların beğenisini kazanan Star Wars: Squadrons. Uzayın derinliklerinde amansız bir savaşa katıldığımız Star Wars: Squadrons oyun tutkunlarından tam puan almayı başarmıştı.

780-tl-degerindeki-efsanevi-oyunlar-prime-gaming-ile-ucretsiz-oluyor-1

2020 yılında çıkış yapan en iyi oyun olarak adlandırılan, oynaması zorlu fakat grafikleri ve atmosferi ile göz dolduran Ghostrunner da Ekim ayının ilk günlerinde Prime Gaming ile ücretsiz olarak erişilebilir olacak. Ayrıca bir korku-gerilim efsanesi olan Alien: Isolation da Prime Gaming’in Ekim ayı listesinde yer alıyor. Listede yer alan oyunların tamamı ise şu şekilde;

Song of Horror Complete Edition

Red Wings: Aces of the Sky

Wallace & Gromit’s Grand Adventures

Blue Fire

Tiny Robots Recharged

Whiskey & Zombies: The Great Southern Zombie Escape

Secret Files 3

Star Wars: Squadrons

Alien: Isolation

Ghostrunner

780-tl-degerindeki-efsanevi-oyunlar-prime-gaming-ile-ucretsiz-oluyor-2

Toplam değeri 780 TL’yi bulan muhteşem oyunlar Ekim ayının ilerleyen günlerinde Prime Gaming sayfası üzerinden erişilebilir olacak. Siz de bu muhteşem oyunları kaçırmamak için takvimlerinizi işaretlemeyi unutmayın! Daha fazla bilgi için Prime Gaming web sitesini ziyaret edebilir ve resmi Youtube kanalından yayınlanan içerik videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz!

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fizksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri