Apex Legends 7. Sezonda Yeni Haritası İle Karşımızda!

apex-legends-7-sezon-yeni-haritasi-olympos

Apex Legends, 7. Sezonu yeni bir harita, karakterler ve silahlarla geliyor! Olympus, süzülen dev bir yüzen adadır. Hayranlar Apex Legends Sezon 7’yi beklerken, geliştirici Respawn Entertainment oyunculara Olympus adında savaşması için getireceği yeni bir harita duyurdu.

Yeni harita geldikten sonra, Apex Legends toplamda üç harita olacak: Kings Canyon, World’s Edge ve Olympus. Sızıntılara göre, bir sonraki haritanın aslında tropik bir ada olacağı teorileştirildi – hayal gücünde Tropic Island olarak anılıyor, ancak haritanın başka bir sezon için olması da muhtemel ihtimaller arasında.

Olympus, refahı ve güzelliği ile bilinen göklerde yüzen bir şehre odaklanıyor. Bu, Apex Legends dünyasının daha az şanslı tarafına odaklanan önceki haritalara kıyasla ilginç bir dinamik veriyor. Manevra yapmak için çok fazla yüksekliği olan bu harita, kendisini tamamen yeni taktiklere kolayca imkan sağlıyor. Oyuncular bu harita üzerinde oldukça hareketli geçişler yapmak zorunda kalacak.

HUGE OLYMPUS TEASER! - Are We Moving Map In Apex Legends Season 7? - YouTube

Apex Legends’ta son zamanlarda görülen UFO’nun Olympus ile bir ilgisi olup olmadığı hala belirsiz kaldı. Geliştirici Respawn Entertainment bu konuda bir şey söylemeyi ısrarla reddediyor. UFO’nun aslında bir anlamı olsun ya da olmasın, oyuncuların heyecanlanabileceği yeni bir haritanın yanı sıra oyuna eklenen birçok özellik var. Yeni başlayanlar için, Apex Legends , insanların oyunu denemesi için başka bir platform ekleyerek Steam’de yayınlamayı planlıyor.

Apex Legends’ın Steam sürümü ayrıca Portal ve Half-Life ile ilgili bazı yeni silah benzerlikleri içerecek. Oyuncuları daha aktif olmaya ve birbirleriyle daha güçlü bir topluluk oluşturmaya teşvik edecek kulüpler ve savaş geçişleri de olacak. Tüm bunlar elbette yeni bir Dereceli Sezon ile piyasaya sürülecek.

Apex Legends Sezon 7, 4 Kasım’da Origin ve Steam aracılığıyla PS4, Xbox One ve PC’de başlayacak.

Ozan SuperApp ile oyun kodları, sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 para transferi ve QR kod ile ödeme gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, heyecan dolu oyun deneyimi ve tüm harcamalarında dijital finansın avantajını yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri