Apex Legends Mobile Erişimleri Başladı

Apex Legends Mobile Erişimleri Başladı!

Electronic Arts oyun şirketinin yapımı olan, popüler hayatta kalma oyunu Apex Legends’ın mobil versiyonu bazı ülkelerde yayınlanmaya başladı. Şimdilik sadece Android kullanıcılarına sunulan oyunun yakın zamanda hem IOS kullanıcıları için hazır olması hem de tüm ülkeler için lansman yapması bekleniyor.

Apex Legends Mobile Erişimleri Başladı

Video oyun sektörünün bilinen isimlerinden Electronic Arts (EA), 2019 senesinde kullanıcılara sunduğu hayatta kalma oyunlarından Apex Legends’ın mobil versiyonu, Android kullanıcılarına sunuldu. Kullanıcılar, beta sürümü bir süredir test etme fırsatı bulmuştu. Şu an ise bazı ülkelere sınırsız oynama hakkı sunuldu.

iOS işletim sistemine sahip kullanıcılar henüz oyuna erişim sağlayamıyor. Fakat tahminlere göre en kısa süre içerisinde iOS’ta da erişime açılacağı düşünülüyor. Diğer taraftan oyunun Android hali de henüz Türkiye’de erişime açılmadı. Türkiye’deki Apex Legends kitlesi, oyunun mobil sürümün ülkeye gelmesini merakla bekliyor. Ne zaman erişime açılacağına dair net bir tarih bulunmuyor.

Apex Legends Mobile Erişimleri Başladı

Apex Legends Mobil’in yeni sürümüyle alakalı yayınlanan haberlere bakıldığında, Amerikalı şirket Electronic Art’ın oldukça mantıklı bir yaklaşımla mobil versiyonu sunduğunu görüyoruz. Oyunu daha önce oynayanların kısa sürede adapte olabileceği görülürken belki de mobil sürümü sayesinde çok daha büyük kitlelerin oyuna başlayacağı ön görülüyor.

Apex Legends Mobile Erişimleri Başladı

Apex Legends Mobile Erişimleri Başladı!

Şirketten henüz tam tarih belirtilmedi. Erişim izni olan ülkeler arasında: Endonezya, Avustralya, Singapur, Arjantin ve Yeni Zelanda yer alıyor. Şirketin ilerleyen zamanlarda global bir lansman yapması ve tüm ülkelere erişim vermesi bekleniyor.

Ozan SuperApp ile oyun kodları, sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 para transferi ve QR kod ile ödeme gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, heyecan dolu oyun deneyimi ve tüm harcamalarında dijital finansın avantajını yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri