Balan Wonderworld Demosu Çok Yakında!

Sonic the Hedgehog’un yaratıcısından gelen tuhaf 3D platform oyunu Balan Wonderworld, bu ayın sonlarına doğru bir demo yapacak. Balan Wonderworld’ün sanat tarzı, çok sayıda kilidi açılabilir kostümü ve Sonic the Hedgehog ve Nights Into Dreams’in yaratıcıları tarafından geliştirilmesiyle dikkatleri üzerine toplayan tuhaf bir 3D platform oyunudur.

Balan Wonderworld’ün çıkış tarihi hala birkaç ay uzaklıkta, ancak oyunu dört gözle bekleyen 3D platform hayranları, programın ilerisinde deneme şansına sahip olacak. Balan Wonderworld’ün demosunun 28 Ocak’tan itibaren sunulacağı duyuruldu. Demo, oyunun yayınlandığı her platformda mevcut olacak, yani oyuncular onu PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Nintendo Anahtarı.

Balan Wonderworld ile ilgili görsel sonucu

Demonun neleri içereceğine dair kesin ayrıntılar duyuruda açıklanmadı, bu nedenle hayranların demo 28 Ocak’ta başladığında kendilerinin öğrenmesi gerekecek. Balan Wonderworld demosunun kapsamı  duyuruda açıklanmazken, demonun oyunun yerel kooperatif modunu destekleyeceği doğrulandı.  Bunun ötesinde, demo hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor, ancak belki daha önce yayınlanan Balan Wonderworld görüntüleri, hayranlara 28 Ocak’ta neler bekleyebilecekleri hakkında genel bir fikir verebilir.

Oyun 26 Mart’ta PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X için piyasaya çıkıyor. Daha önce eşi benzerine rastlanmamış muhteşem ve aksiyon dolu BALAN WONDERWORLD gösterisine hoş geldin! 80’den fazla eşsiz kostümle akla hayale sığmayacak olaylara karışacaksın!

Ozan SuperApp ile oyun kodları, sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 para transferi ve QR kod ile ödeme gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, heyecan dolu oyun deneyimi ve tüm harcamalarında dijital finansın avantajını yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri