Battlefield 6’dan Ne Beklemeli?

battlefield-series-logo

Battlefield 6 resmi olarak onaylandı ve oyuncuların DICE’ın popüler FPS serisindeki bir sonraki oyundan bekleyebilecekleri birkaç şey var.

Şimdiye kadar oyuncular, Battlefield 6’nın ortamı, aldığı ilhamlar ve oyunun ölçeği hakkında resmi olmayan bilgiler buldular. Oyuncular, oyunun ne zaman açıklanacağına dair genel bir fikre sahipler ve EA ve DICE’ın geçmiş kararları, etkinlikte nelerin gösterilebileceğini gösteriyor. Söylentilere göre diğer birkaç özelliğin yanı sıra, Battlefield 6 ile ilgili daha fazla haber geldiğinde hayranların beklemesi gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

Açıklanma Tarihi Ve Resmi Yayın

Battlefield-6-Custom-Logo

EA tarafından onaylanan bahar ile oyuncular, oyunun Mart ortası ile Haziran ayları arasında gösterilmesini bekleyebilir. Oyunu çevreleyen çok sayıda söylenti ve sızıntıyla, muhtemelen gelişiminin oldukça ilerisindedir – yani baharın başlangıcına veya ortasına daha yakın bir açıklama mantıklı olacaktır. Neyin ortaya çıkacağına gelince, oyuncular beta çok oyunculu görüntülerin yanı sıra DICE tek oyunculu eklemeyi planlıyorsa kampanya oynanışı bekleyebilir. Battlefield 6 için bir beta döneminin duyurulması da mantıklı olacak ve oyunculara birkaç haritayı / modu test etme şansı verecek.

Oyunun çıkış tarihine gelince, neyse ki daha az spekülasyon var. EA, geçen yıl Battlefield 6’nın 2021 tatilinde düşeceğini onaylarken, oyuncuların potansiyel bir çıkış tarihi için bakmak için çok daha dar bir penceresi var. Duyuruda kullanılan ifadeler göz önüne alındığında Aralık ayı makul ve Call of Duty ile bu ayın Kasım ayını ele geçirmesi daha da mantıklı. Bu değişebilirken, DICE’ın Battlefield’ın peşinden gitmek yerine Call of Duty’nin önüne geçmesini sağlamak istediğini varsayarsak, şimdilik oyuncular Battlefield 6’nın 2021’in sonunda düşmesini beklemelidir.

3. Dünya Savaşı Ayarı

Sızıntılar sadece Battlefield 6’nın modern bir ortama sahip olduğunu iddia etmekle kalmadı, aynı zamanda oyunun “3. Dünya Savaşı” nı da kapsayacağını iddia etmek için bu fikir üzerine daha fazla söylenti yayıldı. Modern birinci şahıs nişancı oyunlarında Rusya ve NATO’nun anlatısı yorgun bir kinaye haline gelirken, Battlefield 6 için bir 3. Dünya Savaşı ayarı, dünyadaki önemli noktalara dayanan haritaları içerebilir. Beyaz Saray, Kremlin, Eyfel Kulesi ve Buckingham Sarayı bu kurgusal çatışmada ele alınabilecek ortamlardan sadece birkaçıdır ve bir sonraki Battlefield oyununa harika bir görsel çeşitlilik katar.

Ozan SuperApp ile oyun kodları, sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 para transferi ve QR kod ile ödeme gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, heyecan dolu oyun deneyimi ve tüm harcamalarında dijital finansın avantajını yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri