Breathedge Nisan’da Konsollara Geliyor

breathedge-hayatta-kalma

Bilim kurgu hayatta kalma oyunu Breathedge, 6 Nisan’da bir konsol yayınına başlayacak ve kaynaklar bir PS4, Switch ve Xbox One bağlantı noktası olacağını belirtiyor. Steam’de piyasaya sürülen Breathedge, şimdiden olumlu eleştiriler alıyor ve şimdi stüdyo, çok yakında konsollar için bir port yayınlamaya hazırlanıyor gibi görünüyor. Subnautica’nın beğenileriyle karşılaştırılan bu bilim kurgu hayatta kalma oyunu, Nisan ayı başlarında Nintendo Switch, PS4 ve Xbox One‘a geliyor.

Haber, konsol bağlantı noktalarının mevcut olacağı tarihi açıklamadan önce oyundan görüntüleri mizahi bir şekilde sergileyen yeni bir fragmanda açıklandı. Breathedge, yıllar içinde popülerliği artan bir dizi hayatta kalma oyunundan sadece biridir ve muhtemelen Valheim veya DayZ gibi mevcut hitlerin yanında yer alabilir.

Breathedge‘in hikayesi, büyükbabasının küllerini galaktik bir cenazeye teslim etme arayışında olan ve sadece The Man olarak bilinen bir karaktere odaklanıyor. Ancak işler ters gider ve Adam kendini bir komplonun ortasında bulur. Uzayın acımasız karanlığında hayatta kalmak oyuncuya kalmış. Oyuncular, üzerinde yüzen tehlikelere yenik düşmemek için alüminyum vs. gibi kaynaklar bulmalıdır.

breathedge-screenshot

Oyun aslında 2018’de erken erişimle başladı, ancak bu yılın 25 Şubat’ında tamamen piyasaya sürüldü. PC sürümünde yüksek puanlar alan Breathedge, önümüzdeki Nisan ayında tam olarak piyasaya sürüldüğünde PS4, Switch ve Xbox One sürümlerinde benzer başarıyı çoğaltmak istiyor. Breathedge şimdi PC’de çıktı ve konsol bağlantı noktaları 6 Nisan’da gelecek. Oyun şuan için Steam üzerinde %25 indirimli olarak 30TL’ye satılmaktadır

“Engin uzayda hayatta kal! Ölümsüz tavuğunla birlikte, aniden meydana gelen uzay gemisi kazasının ardındaki gerçeği keşfet. Enkazı araştır, hayatta kalmak için aletler üret, araçları ve hatta uzay istasyonlarını kontrol et.”

Atalarımızın elinde hiç elektrik bandı olmadığı için gelişmeleri uzun zaman aldı. Fakat sende var ve nasıl kullanıldığını biliyorsun. Bu büyülü maddeyle birçok farklı işe yaramaz nesne üretip onları hava kilidinden uzaya atabilirsin. Üretebileceğin yararlı şeyler de var tabii ama dikkatli ol, bunları üretmek oyunu bitirmene neden olabilir. Elindeki çeşitli aletler ve teçhizatlar, gelmiş geçmiş en gürültülü komşu olmanı sağlayacak. Eşsiz bir uzay istasyonu yarat, oksijen ve elektrik sağla, güneş panellerinden hamster çiftliğine envaiçeşit ekipmanla donat ve her türden çerçöple bir araya getirdiğin mobilyaları kullanarak uzay istasyonunu gerçek bir bekar evine dönüştür.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri