Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite’a Geliyor!

Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite'a Geliyor!

Fortnite, oyuncuları sevindiren ve heyecanlandıran haberi duyurdu. Dünyaca ünlü isimleri kadrosuna katması ile ünlü Fornite’ın oyun dünyasına getirdiği iki yeni isim Bruno Mars ve Anderson .Paak oldu! Yapılan duyuru ile dünyaca ünlü isimlerin Fornite karakteri olarak oyuna katılmalarının yanı sıra oyun içinde de bazı yenilikler yapılacağı da açıklandı. Silk Sonic adı altında müziklerini yapan ünlü ikili, 10 Şubat itibariyle Fortnite’ın oyun mağazasında oyuncularla buluşmak için yerini aldı.

Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite'a Geliyor!

Fortnite oyununda daha önce de birçok ünlü karaktere yer verilmişti. Bunlardan en çok ses getirenler Marvel ve Star Wars karakterleriydi. Ünlüler geçidi yaşanan Fornite’ın saflarına katılan isimler arasında LeBron James ve Neymar gibi yıldız sporculardan Bugha ve Ninja gibi yayıncılara kadar farklı alanlardan tanınmış kişiler bulunuyor. Ünlü müzisyenlerden ise Marshmello ve Ariana Grande, Fortnite adasına daha önce misafir olmuştu. Fornite’ın oyuncularını heyecanlandırmak ve şaşırtmak için daha fazla ünlü ismi kadrosuna katacak. Yapımcı şirketin daha fazla ismi Fornite adasına getirmek için çalışmalarını sürdürdüğü düşünülüyor.

Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite'a Geliyor!

Bruno Mars ve Anderson .Paak’ın oluşturduğu Silk Sonic müzik grubu daha önce kısa süreli de olsa Fortnite oyuncuları ile buluşmuştu. Hatta oyuna yeni karakter olarak katılacak Anderson .Paak, 2020 yılında oyun içerisinde düzenlenen sanal konserler serisinde de yer almıştı. Bruno Mars’ın ise Fornite’da özel bir emote’u bulunuyor. Ancak artık bu ikili oyuna karakter olarak yer alacak.

Bruno Mars ve Anderson .Paak Fortnite'a Geliyor!

Karakterlerin oyuna dahil olmasıyla birlikte oyunculara bazı yenilikler de sunulacak. Bu yeniliklerden en çok dikkat çekeni Icon Radio isimli oyun içi radyo istasyonu özelliği. Oyuncular Icon Radio ile oyun sırasında Silk Sonic’in şarkılarını dinleyebilecek ve eğlencenin dozunu artırabilecek. Fornite severleri bekleyen bir diğer yenilik ise Silk Sonic seti ile birlikte mağazaya eklenen Bruno Mars ve Anderson .Paak’ın kıyafet setleri. Bu setler içerisinde mikrofon, asa, kazma gibi birbirinden havalı eşyalar oyuncuların envanterine katılmak için bekliyor.

Oyundaki yenilikleri sen nasıl buldun? Gelecekte hangi ünlülerin oyuna dahil olmasını istersin? Düşüncelerini ve önerilerini bize iletmeyi unutma!

Ozan SuperApp ile oyun kodları, sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 para transferi ve QR kod ile ödeme gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, heyecan dolu oyun deneyimi ve tüm harcamalarında dijital finansın avantajını yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri