Call of Duty: Black Ops Cold War Yeni Nesil İyileştirmeleri!

cold-war-black-ops-ps5-and-xbox-series-

Call of Duty: Black Ops Cold War, yeni nesil platform özelliklerinden yararlanacak, ancak geliştiriciler platform avantajı vaat etmiyor.

Call of Duty: Black Ops Cold War,Call of Duty serisinin PlayStation 5 ve Xbox Series X’te piyasaya sürülecek ilk oyunu olacak. Yeni nesil konsollara yönelen oyuncular, oyunun herhangi bir oynanış avantajı sağlayıp sağlamayacağını merak ediyor. ekstra güç ve yeni PS5 DualSense denetleyicisi gibi. Call of Duty: Black Ops Cold War, Call of Duty standartlarında zaten çeşitli yenilikler yaptı, ancak yeni teknoloji, oyuna şu anda topluluk tarafından görülmeyen şekillerde üstünlük sağlayacak bir yol sunabilir. Bizlerin kesinlikle deneyimleyeceği bir şey, PlayStation 5 ve Xbox Series X‘te daha iyi grafikler ve daha yumuşak kare hızları olacaktır.

Yeni nesil konsollar, video oyun deneyimini iyileştirmek için tasarlanmış ek özelliklerle birlikte gelir. Call of Duty: Black Ops Cold War ‘ın kullanımı PlayStation DualSense denetleyicisi ‘dokunsal geri bildirimi s. Tetikleyiciler, gerçek bir tetik çekme gibi hissedecekleri şekilde gürlemek için işlevler eklediler. Haptik geri bildirimi kullanarak, silah ateşi her deşarjda küçük bir motoru ateşleyerek kontrol cihazını sallar. Amaç, silahlara video oyun dünyasında yepyeni bir his vermek, fare ve klavye ile kazanılamayacak bir his vermektir. Geliştiriciler, platformlar arasında dengesizlik olmaması için çok dikkatli davrandılar. Oyun, yeni nesil sistemlerde daha yüksek bir çözünürlükte ve daha yüksek bir kare hızında çalışacak, ancak platformlar arası oyuna rağmen, bunların hiçbiri herhangi bir platforma herhangi bir avantaj sağlamayacak.

call-of-duty-black-ops-cold-war-cover-image-1

Hem PlayStation 5 hem de Xbox Series X’in oyunlara daha kısa yükleme sürelerine sahip olması bekleniyor. Her iki yeni konsolun tüketici incelemeleri sırasında daha fazla özelliğin vurgulanacağı kesin. Call of Duty: Black Ops Cold War‘a gelince, oyun hakkında gelecek olan yeniliklerin duyurulmasına henüz daha bir kaç gün var ve maalesef beklemekten başka şansımız görünmüyor.

Ozan SuperApp ile oyun kodları, sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 para transferi ve QR kod ile ödeme gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, heyecan dolu oyun deneyimi ve tüm harcamalarında dijital finansın avantajını yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri