Call of Duty League Kış Fırtınaları Nedeniyle Ertelendi

Başarılı bir ilk haftanın ardından Call of Duty League, hava koşulları nedeniyle bu haftaki maçları erteliyor ve yeniden planlamayla ilgili bazı ayrıntılar sunuyor.

Call of Duty League’in ilk hafta maçları geçen yılki rakamların üzerine çıktı. Yeni başlayanlar ligi, iyi karşılanan ilk sezonun ardından bu sezon daha büyük bir izleyici kitlesi bulmayı hedefliyor. Ancak, Call of Duty League ‘in bu haftaki maçları kendi kontrolleri dışındaki bir şey nedeniyle erteleme kararını vermesiyle ivmenin biraz durabileceği görülüyor. Call of Duty League veya CDL, ikinci sezonunun formatını değiştirdi, 5’e 5 yerine 4’e 4 kurulumuna geçerken, maç başına kazanılan puanları ve genel playoff yapısını da ayarladı. Tüm bu değişiklikler, CDL sunucusu Johanna Faries’in gözetiminde, rekabetçi topluluğun da katkısıyla yapıldı. Sonuç, izleyicilerin izlediği bir lig ve profesyonel oyuncuların da parçası olmak istediği bir sahne.

CDL, iyi karşılanan ilk hafta maçlarının ivmesini geliştirmek isterken, lig, Teksas’taki kış fırtınalarının neden olduğu elektrik kesintileri nedeniyle bu haftaki maçları erteleme kararı aldı. Geçen hafta piyasaya sürüldükten sonra, bir dizi Call of Duty profesyoneli modun alt parantezlerinde sıralandıktan sonra, sistemde kesinlikle bazı ayarlamalar yapılması gerekeceği ortaya çıktı. Duyuruların hepsi rekabet liginde bizlere açıklanacak. Hayranlar ayrıca, kış havası yumuşamaya karar verir vermez CDL’nin harekete geçmesini dört gözle bekleyebilirler. Call of Duty: Black Ops Cold War artık PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X / S için mevcut.

Ozan SuperApp ile oyun kodları, sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 para transferi ve QR kod ile ödeme gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, heyecan dolu oyun deneyimi ve tüm harcamalarında dijital finansın avantajını yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri