Call of Duty Mobile 4.Sezonun Adı ve Teması Açıklandı

Call of Duty Mobile, en yeni içerik sezonunun oyunun aktif topluluğu için resmi olarak ortaya çıkmasıyla vahşi batıya doğru ilerliyor. Oyun için gelecek sezon belli oldu. Dördüncü sezonun başlığı “Spurned and Burned” ve popüler nişancı için vahşi batı temasını ele alacak. Bu, oyun topluluğu için silahlar, karakterlerle dolu yeni bir Call of Duty Mobile savaş geçişi getiriyor.

Güncelleme 80’lerin Action Hero etkinliğinin yanına yeni içerik ekliyor. Rambo ve John McClane oyuna ve bu batı temalı battle pass deneyimine eklenecek. Yeni battle pass promosyonu, Call of Duty Mobile sezonunda gelecek olan birkaç öğeyi ortaya çıkardı. Oyuncular, Hawk X3 etiketli bir skor dizisi seçeneğinin yanı sıra MK2 adlı nişancı tüfeğini de kazanabilecekler. Hayranların bildiklerine göre, Hawk X3, düşmanları alt etmek için makineli tüfekle donanmış, manuel olarak kontrol edilen bir drone olarak 750 puanla satışa sunulacak. Morte, Scarllete, Alex ve Scylla için birkaç batı temalı görünüm de mevcut.

call-of-duty-mobile-spurned-and-burned

Call of Duty Mobile’ın dördüncü sezonu, oyun için ikinci sıradaki seriyi de başlatıyor. Bu, Klan Savaşlarını içerecek ve oyuncuların ödül ve itibar için diğer klanları ele geçirmesine izin verecek. Klan Savaşları sezonu ve dereceli serilerin diğer Call of Duty Mobile içerikleriyle yan yana yürütülmesi planlanıyor. Morte’un kovboy görünümü, Call of Duty: Warzone hayranları arasında popüler bir seçenek oldu birçok oyuncu bu görünüm için oldukça heyecanlı. Spurned and Burned’ın 27 Mayıs‘ta piyasaya sürülmesiyle, hayranların vahşi batıya göz atma şansı olacak! Oyun, Android ve iOS cihazlarda oynanabilir.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri