Callisto Protocol Developer’da Yeni Battle Royale Oyunu Geliştiriliyor

callisto-protocol-developerda-yeni-battle-royale-oyunu-gelistiriliyor

Callisto Protocol Developer’da Yeni Battle Royale Oyunu Geliştiriliyor! PUBG evreninde geçen ve kod adı ‘Project Titan‘ olan Striking Distance Studios’taki eski Dead Space geliştiricilerinin bir battle royale oyunu sızdırıldı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds IP çatısı altında geliştirilmekte olan birkaç oyun var ve duyuruların sayısını takip etmek göz korkutucu bir iş olabilir. Birçok stüdyo, PUBG evreninde geçen oyunlar üzerinde çalışıyor ve PUBG serisine en son eklenen, Striking Distance Studios tarafından Project Titan kod adı altında sızdırılmış bir battle royale oyunu var. Bu sızıntı, oyunu Project Cowboy ve The Callisto Protocol gibi PUBG evreninin içinde geçen oyunların listesi altında bulan içeriden PlayerIGN tarafından ortaya çıkarıldı. IP için duyurulan bazı başlıklar arasında Project Titan kod adı altında bir tane vardı. Bu, Dead Space’ten Glen Schofield tarafından oluşturulan bir stüdyo olan Striking Distance Studios tarafından geliştirilecek.

Oyunların türleri, görülen listeye göre diğerlerinden oldukça farklıdır. Callisto Protokolü, Jüpiter’in uydusunda bulunan PUBG’nin “Kara Demir Hapishanesinde” geçen tek oyunculu bir korku oyunudur. Ayrıca, “Kara Demir Hapishanesi” mahkumlarının bu aya gönderildikten sonra ölümcül battle royale maçlarına maruz kalacaklarını teorileştirdiler.

Callisto Protokolü’nün geçen yılki haberlerde sessiz kalmasıyla birlikte, bu yeni bilgi bazı insanlar için biraz sürpriz olabilir. Tamamen PUBG’nin zaten yer aldığı aynı battle royale türüne odaklanan bu oyun, biraz endişe yaratabilir. Dead Space, 2000’lerin sonlarında en çok beğenilen korku oyunu serilerinden biriydi. Dead Space’in mirası, The Callisto Procotol’da yaşıyor ve birçok hayran, ihtiyaç duyulan oyunun Dead Space 4 olacağını umuyor. Geliştiricinin bu oyunu geliştirme ve Project Titan arasında bölünmüş olma olasılığı ile, geçen yıl bu konuda neden hiçbir haber çıkmadığına katkıda bulunan bir faktör olabilir. Project Titan’ın PC ve konsollar için geliştirilmekte olduğu söyleniyor.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri