Chivalry 2 Gecikmenin Ardından Çıkış Tarihini Açıkladı!

chivalry-2-announces

Tripwire Interactive’in çok oyunculu birinci şahıs ortaçağ slasher’ı Chivalry 2, resmi bir çıkış tarihi ve kapalı beta programı alıyor. E3 2019’da, yayıncı Tripwire Interactive ve geliştirici Torn Banner StudiosChivalry: Medieval Warfare’ın devamı olan Chivalry 2’nin geliştirildiğini duyurduÇok oyunculu hack-and-slash oyunları, düzinelerce oyuncuyu kaotik, acımasız ve genellikle kanlı savaş alanlarında karşı karşıya getiren Hollywood filmlerinin epik ortaçağ savaş sahnelerinden ilham alıyor.

Başlangıçta bir PlayStation 5 lansman başlığı olan Torn Banner Studios, Ağustos 2020’de Chivalry 2’nin belirsiz bir süre için erteleneceğini duyurdu.  Ertelenen çıkış tarihi, geliştiricilere vizyonlarını tam olarak gerçekleştirmeleri ve Chivalry 2’yi olmasını istedikleri oyun haline getirmeleri için gereken zamanı verecektir. Aynı zamanda oyunun, nesiller arası oyun etkinleştirilmiş olarak PC, Xbox One, Xbox Series X, PS4 ve PS5’te eşzamanlı olarak yayınlanmasına da izin verecek.

Oyun Haziran ayında piyasaya çıktığında, PC’de Epic Games Store’a özel olarak satışa sunulacak. Oyunun PC versiyonunun ön siparişini verenler, 26-29 Mart tarihleri ​​arasında çalıştırılması planlanan Chivalry 2 kapalı beta sürümüne garantili erişim elde edecekler. Ek haritalar ve diğer oyun özelliklerinin yanı sıra, lansman sonrası bir sürüm için daha önce planlanmış olan birkaç yaşam kalitesi iyileştirmesi olacak.

Chivalry 2, Chivalry: Medieval Warfare olaylarından 20 yıl sonra gerçekleşen ortaçağ tarzı kurgusal bir evrende geçiyor. Oyuncular, kılıçlı bir şövalye ya da kan ve ganimet peşinde koşan bir haydut olma hayallerini gerçekleştirebilecekler. Devasa 64 oyunculu savaş alanları, mancınıkların yere çarptığı, savaşçılar kuşatılmış kaleleri fırlattığı ve gökyüzünde alevli oklar uçtuğu için sinematik hissi yeniden yaratıyor. Atlar mücadeleye katıldığında, süvari saldırıları olacak ve oyuncular at sırtında hasara yol açabilecekler.

Oyunun savaş sistemi yenilendi, yeni dövüş hareketleri ve animasyonlar ile daha hızlı, daha doğal bir hareket akışı eklendi. Ve savaş alanı savaşmakla sınırlı değil; tavuklardan dirgenlere ve domatese kadar etkileşimli nesneler haritayı dolduruyor. Oyun, 8 Haziran 2021’de PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X / S’de yayınlanacak.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri