CS:GO Güncellemesi Operation: Broken Fang Yayınlandı

csgonun-yeni-guncellemesi-operation-broken-fang-yayinlandi (3)

Dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan Counter-Strike: Global Offensive oyununun Operation Broken Fang ek paketi bir yıldan fazla beklemenin ve aylar süren hazırlığının ardından bugün Steam platformu üzerinden oyuncularla buluştu.

CS:GO’nun en yeni güncellemesi dört yeni görünüm koleksiyonu, yepyeni bir oyun içi ping sistemi ve CS:GO oyuncularının yıllar boyunca gelmesini beklediği bir dizi özellik dahil olmak üzere yeni bir ek paket yayınlandı. Operasyon, operasyon bileti sahiplerine özel her rekabetçi maçtan önce canlı harita seçimleri ve yasaklarıyla birlikte geliyor. 

csgonun-yeni-guncellemesi-operation-broken-fang-yayinlandi

Dün gece, Counter-Strike: Global Offensive oyunu son zamanlarda hiç olmadığı kadar büyük bir güncelleme aldı. 2.2 GB boyuta sahip olan güncelleme ile oyuna Broken Fang operasyonu eklendi.

Operation: Broken Fang güncellemesi ile yeni içerikler

csgonun-yeni-guncellemesi-operation-broken-fang-yayinlandi (2)

Oyuna dahil olan bu yeni güncelleme ile haritalar, modlar da dahil olmak üzere oyuna yeni ajanlar eklendi. Bu yeni ajanlar oyuncuların en fazla ilgisini çeken kısım oldu. Bunun yanı sıra haritalarda da güncellemeler görüldü. Scrimmage, Casual ve Deathmatch modlarına Ancient, Engage ve Apollo haritaları eklendi. Danger Zone oyun moduna Frosbite eklendi. Wingman oyun moduna Guard ve Elysion eklenirken Multiny ve Swamp kaldırıldı. 

Oyuna eklenen yeni özelleştirilebilir sohbet modu dışında oyuncular artık dinamik ping sisteminin de tadını çıkarabilecek. Önbelleği güçlendirmek için aşırı ayrıntıları kaldırmayı tercih eden Valve ekibi bununla birlikte görsel detayları iyileştirdi. Düşük çözünürlükte oynayan oyuncular için de iyileştirmeler yapıldı.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri