Cyberpunk Oyunu The Ascent Çıkış Tarihini Aldı

cyberpunk-oyunu-the-ascent-cikis-tarihini-aldi

Neon Giant’ın yaklaşmakta olan siberpunk aksiyon RPG’si The Ascent, Microsoft’un E3 2021 sunumu sırasında yepyeni bir fragman ve yakın bir çıkış tarihi alıyor.

Microsoft ve geliştirici Neon Giant, geçen yılki Summer Game Fest sırasında izometrik bilim kurgu ARPG The Ascent’i duyurdu. Şimdi E3 2021, Cyberpunk aksiyon oyunu için yeni bir fragman ve onaylanmış bir çıkış tarihi getiriyor. The Ascent, megacorps ve yükselen neon ışıklı gökdelenlerden oluşan distopik bir dünyada geçiyor. Bu yılki E3 fragmanı, hayranlara şık savaş motorunun bir başka tadını vermenin yanı sıra, 29 Temmuz olan çıkış tarihini de duyuruyor. Oyunun savaşlarını ve ortamlarını gösteren fragmanın sloganı “Takım kur, takım oluştur, ayağa kalk ve savaş”. Bu sekiz kelime, başlığın misyon ifadesi de olabilir. 40 saniyelik bir fragman bir E3 videosu için fazla bir şey gibi görünmeyebilir ancak The Ascent’in aksiyonu ve atmosferinin öne çıkması için bu yeterli.

The Ascent, modern PC’lere ve yeni nesil konsollara biraz eski okul tadı getiren birçok yeni ARPG’den biridir. Bu arada, oyunların sürekli yağmuru, yanan neonları ve devasa reklam hologramları Blade Runner gibi Cyberpunk klasiklerini çağrıştırıyor. E3 fragmanı, kısa çalışma süresinde mümkün olduğunca çok şey göstermeye kararlı görünüyor. Çeşitli distopik ortamlarda ateş eden, yağmalayan, patlatan ve atılan oyuncu karakterlerini sergiliyor. İzleyiciler, silah sesleri ve patlamalar arasında kalabalık gecekondu mahallelerini, genişleyen sanayi bölgelerini ve fütürist tesisleri görür.

The Ascent’in geçen yılki duyurusunu ve oynanış tanıtımını kaçıranlar için, çok güçlü mega birliklerin egemen olduğu bir gelecekte geçiyor. Yakın zamana kadar, Veles gezegeni The Ascent Group adlı bir şirket tarafından kontrol ediliyordu. The Ascent Group’un gitmesiyle, Veles rakip çeteler ve şirketler arasında bir savaş alanı haline gelirken, oyuncular devasa bir arkoloji gökdeleninde savaşmak zorundalar. Kreatif Direktör Arcade Berg, Mayıs ayındaki bir röportajda The Ascent’i farklı kılan şeylerden bahsetti. Berg, Neon Giant’ın oyuncuların The Ascent’in dünyasını ve hikayesini keşfedip kendilerini bu dünyaya kaptırmalarını nasıl umduğundan bahsetti.

Yine de The Ascent’in Neon Giant’ın büyük emellerini karşılayıp karşılamadığını söylemek için çok erken. The Ascent, 29 Temmuz’da PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkacak.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri