Days Gone PC İncelemesi

Days-Gone-pc-incelemesi

Days Gone, 2019’da PlayStation 4’e özel olarak birkaç gecikmeden sonra ilk kez piyasaya sürüldüğünde, PS4 Pro‘da bile düşük performans nedeniyle eleştirildi. Hatalar da bir sorundu ve Days Gone, ilk enkarnasyonunda orta dereceli incelemelerle doluydu. PC sürümü yalnızca gelişmiş grafik seçenekleri ve ultra geniş monitörler için destek sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu teknik sorunların neredeyse tamamını çözer. Bu kesinlikle Days Gone oynamanın en iyi yoludur.

Days Gone, bir zombi salgınının uygarlığı yok etmesinden iki yıl sonra, çamurlu, umutsuz Kuzeybatı Pasifik vizyonuna yerleşmek için zamanınız olana kadar en güçlü kartlarından birkaçını elinde tutuyor. Dünyanın devam eden sonuna rağmen, Deacon hala sevgili motosiklet kulübü Mongrels’in renklerini giyiyor.  10. Dağ Tümeni ile bir görevde Afganistan’dan küçük Oregon memleketine döndükten sonra bisiklet tamircisi olarak işe başladı ve grupla çalışmaya başladı. Şimdi hepsi gitti ve kalan tek şey Deacon ve arkadaşı Boozer, bir zamanlar aşina oldukları alanlarının harap olmuş yollarından kaçmak için yeterli teçhizatı bir araya getirmeye çalışıyor.

Yollar ve yaz kampları bakıma muhtaç hale gelirken, tepeler ve ormanlar içinizin neye benzediğini görmek (ve sonra onları yemek) isteyen şeylerle dolaşırken, Days Gone’un dünyası çarpıcı derecede güzel. Deacon, Kıyametin yeni argosunda o bir ‘serseri’ kendini evinde hisseden sabit bir adresi olmayan bir adam. Daha önceki zamanlarda MC’ye katıldığı zaman olduğu gibi, Deacon’un yabancı statüsü büyük ölçüde kendi kendine zarar veriyor – otoriteden şüpheleniyor ve bir şeyden sorumlu olduğuna karar veren herkese refleks olarak kızıyor.

Kurtlar, hikayenin başladığı dağlık Cascade bölgesinin ormanlarında dolaşırlar, ancak başka birçok tehdit de vardır: yağmacı devriyeleri, çılgın tarikatçılar, pusular ve diğer serseriler her yolculuğu tehlikeli kılar. Bu bir zombi oyunu ve tabii ki Days Gone onları çağırmayı seçtiği için zombiler veya “Freakers” var. Çoğu zombi oyunu, bir araca girdiğiniz anda tehdidini kaybeder ve bisikletimde başka hiçbir yerde olmadığım kadar evde olduğumu hissetsem de, gece havası zombileri saldırmak için yeterince cesaretlendiriyor. Çeteler, ağaçlarda saklanan keskin nişancılarla ve kırık otoyollarda tel tuzaklarla pusu kuruyorlar ve ‘koşucular’ denen büyük enfekte kurtlar sık ​​sık bana motosikletimin asla gerçek bir sığınak olmadığını hatırlatıyor.

Days Gone’un başlangıçta dünyayı kurarken geçirdiği durgun zaman ve birçok tehdidi, bir sürü ile ilk kez karşılaştığınızda karşılığını verir. Dövüşlerimi dikkatlice seçerek ve beş veya daha fazla zombiden oluşan gruplardan kaçarak saatler geçirdim. Büyük zombi sürüleri.. Bu, en azından şimdilik başta üstlenemeyeceğiniz kadar güçlü bir tehdit. Daha sonra, boru bombaları için üretim tarifleri bulup daha iyi silahlara erişim kazandığınızda, bu devasa zombi kalabalığına karşı savaşma şansınız daha yüksek.

Days Gone, açık dünya mekaniğini sayılara göre yükselten akıllı küçük kararların birikiminden yararlanıyor. Avlama ve istila edilmiş bölgelerdeki yuvaları yok etme gibi üstlenebileceğiniz bazı ödül görevleri biraz tekrarlayıcıdır. Tamamlanan her iş, bölgedeki kampla güven seviyenizi artırıyor ve kampların her birinin kendi yükseltmeleri ve liderleriyle yeterince güven oluşturduğunuzda açılacak yeni silahları var. Haritanın sayısız kuytu köşesinde ve yarıklarında her zaman ortaya çıkarılacak yeni bir gizem dolu cazibesi vardır. Öte yandan, devasa ordu savaşları oyunun kurallarını değiştiriyor. Bunlar, hayatta kalmak için dikkatli planlama, uygun silahlar ve doğaçlamanın bazı kombinasyonlarını gerektiren zorlu, çılgın karşılaşmalardır. Dikkatlerini çektikten sonra zombi sürüleri size kükreyerek gelirler, önlerine çıkan her şeye saldırırlar.

Bazı göze çarpan karakterler sayesinde hikayenin kendisi bizi bağlı tutuyor. Ada Tucker, Belknap’taki kampında onunla ilk tanıştığınızda nazik bir büyükanne gibi görünüyor, ancak akranlarına döndüğünde bir düzeltme memuru olarak geçmişini ortaya koyuyor ve kısa sürede bir köle işçi operasyonu yürüttüğü anlaşılıyor. Kayıp Göl’deki tatil köyü harika karakterlerle doludur: sempatik ama saçma sapan Rikki Patil, umutsuzca iyimser lider Iron Mike ve güvenilmez olabilecek ancak kampın geleceğine yönelik yakın tehdidi daha fazla gören teğmen Skizzo var.

Days Gone artık PC’de çıktı. Days Gone bir açık dünya macerasıdır, ancak muhteşem ordu dövüşleri, iddialı kapsamı ve sıcak yazılmış karakterleriyle özel bir şeye dönüşmüştür. Sinir bozucu gizli sahneler ve telaşsız anlatı temposu bazen sinir bozucu olabilir, ancak dengeli bir şekilde bu, bir süredir oynadığım en ilgi çekici ve eğlenceli açık dünya oyunlarından biri oldu.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri