Destiny 2: Eramis Geri Dönecek mi?

destiny-2-eramis-beyond-light

Destiny 2 Beyond Light’ın kampanyası, kötü adamının kaderini spekülasyona açık hale getirir ve Bungie zararsız bir Tweet attıktan sonra daha fazla ses kazanmayı başardı.

Beyond Light, Bungie’nin öngörülebilir gelecek için planladığı bir genişleme üçlemesinin sadece başlangıcı. Bu yolculuğa başlamak için Bungie, Muhafızları Karanlıkla tanıştırdı ve Eramis karakterini canlandırdı. Europa’nın hikayesi muhtemelen bitmediğinden, oyuncular Eramis’in Avrupa hikayesi tamamen rafa kalkmadan geri dönebileceğini düşünüyor. Eramis, Beyond Light’tan önce küçük bir karakterdi, ancak genişleme, Fallen’la dolu bir destinasyon olan Europa’nın tanıtılmasıyla onu Destiny 2’nin ana düşmanlarından biri olarak konumlandırdı.

Bungie açıkça öldüğünü göstermediğinden, birçok Destiny 2 hayranı geri gelebileceğini varsaydı. Bu aynı zamanda Stasis’in içinde mahsur kalanların hayatta kalmasını sağlayan oyun mekaniği tarafından da destekleniyor.

Bu teori yeni olmasa da, Destiny 2 Twitter hesabı tarafından paylaşılan görünüşte hafif kalpli bir gönderiden sonra tekrar alevlendi. Tweet, donmuş bir Düşmüş Kell’in bile tehlikeye ve Eramis’in uyanma olasılığına atıfta bulundu. Lore meraklıları, bir noktada gerçekleşmeyecek olsaydı Bungie’nin böyle bir şeye referans vermeyeceğini düşünüyor.

Ancak Beyond Light’ın hikayesinin de kampanya sonrası görevler şeklinde uzun bir kuyruğu var. Bunlardan biri, şu anda aciz durumdaki Eramis’in, Kara Rahibe Kridis adlı bir teğmenini yenmeyi içeriyor. Bu Düşmüş Kaptan, sık sık Eramis’in sadece hayatta olmadığını, aynı zamanda biraz çabayla geri getirilebileceğini vurguluyor.

Dahası, Bungie kısa süre önce iki kötü adamı Nokris ve Taniks’i diriltti ve böylece stüdyonun eski düşmanları yeniden ziyaret etmeye istekli olduğunu gösterdi. Destiny’nin yönetmenleri de ekibin yenilerini tanıtmak yerine şimdilik mevcut karakterlere odaklanmak istediğini belirtmişlerdi.

Destiny 2: Beyond Light  artık PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcut.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri