Destiny 2 ‘nin Sunucuları Çalışmıyor [GÜNCELLEME]

destiny-2-beyond-light-server-coktu

Bir baskın veya uzun arayışa girmenin birkaç saatlik bir taahhüt anlamına geldiği Destiny 2 gibi bir oyunda, sunucuların çökmesi büyük bir sorundur. [GÜNCELLEME: Bungie, oyuncuları etkileyen tüm sorunların çözüldüğünü söylüyor.]

Yeni hedefler, baskınlar ve üstesinden gelinmesi gereken görevlerle, Destiny 2’nin sadık hayranlarının çoğu, Dead Man’s Tale Exotic Quest gibi yeni ve heyecan verici öğelerin kilidini açmanın tam ortasında . Bu olayların bazıları oldukça zaman alıcıdır ve rulodaki oyuncular ilerlemelerini yarıda kurtaramayabilir. Bu yüzden sunucuların çökmesi oyunda çok önemli bir sorun. 10pm PST / 1am EST itibariyle oyuncular ciddi kesintiler ve Calabrese hata kodunu Bungie sunucularında bildiriyorlar, oyuncular Destiny 2’den atıldı ve neler olup bittiğini ve yaptıkları tüm ilerlemelere ne olduğunu merak ediyorlar. Bungie Help sorunu not etti ve şu anda konuyu araştırıyor, ancak acil bir çözüm yok gibi görünüyor.

Önemli bir çevrimiçi varlığı olan herhangi bir oyunda, sunucuların her zaman kapanma olasılığı vardır. Oyuncu tabanı için sürekli güncellenen bu tür oyunlarla, doğal olarak biraz dengesiz hale geliyor. Cosmodrome grevinin, Fallen SABER’in dönüşü, bir hatanın oyuncu ilerlemesini potansiyel olarak engelleyebileceği keşfedildikten sonra ertelendi. Sonuç olarak kaldırıldı ve düzeltiliyor. Bir miktar QA testi yapılırken, bazen sorunlar ya da sunuculardaki beklenmedik aksaklıklar, oyuncuların kilitlenmesine neden olur.

Böyle bir durumda, bir oyuncunun ilerlemesini kaybetmesi ve açıklama olmaksızın oyundan çıkması sinir bozucu olduğundan, umarım bir düzeltme daha geç değil, daha erken bulunabilir. Bungie Topluluk Yöneticisi Dylan Gafner geçtiğimiz günlerde Destiny 2’nin ‘ölü bir oyun’ olduğu fikrine alay etti, çünkü bu pek de geçerli değil, ancak şu anda öfkeli hayranlara bakacak olursak durum farklı bir hal alabilir. Destiny 2 artık PC, PS4, PS5, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X / S için mevcut.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri