Dying Light 2 Haberleri Bu Yıl Geliyor!

dying-light-2-haberleri

Techland, gelecek yıl boyunca Dying Light 2‘ye gelen duyuruları yayınlayarak hayranlara oyunun hala geliştirme aşamasında olduğuna dair güvence veriyor. Geliştirici Techland, Dying Light 2’nin ilerleyişi konusunda bir süredir sessiz kaldı. Hayranlar neredeyse umutlarını yitirdi. Bununla birlikte, geliştiricinin son zamanlarda yaptığı bazı yorumlar, 2021’in Dying Light için büyük bir yıl olabileceğini, muhtemelen yaklaşan başlığın haberleri nihayet yıl boyunca gelecek.

Dying Light Twitter’ın hayranlara verdiği ilk işaret, oyunculara başlarını dik tutmalarını söyleyen bir başlığın yanı sıra oyunculara “2021’e hazırlanın” diyen bir resim paylaşan bir tweet aracılığıyla oldu. Ek olarak, hesap, bu yıl duyurular olacağını iddia ederek ilk tweet’e verilen bazı yanıtlara da yorum yaptı. Dying Light 2’nin gelişiminin nasıl gittiğine dair devam edecek çok az bilgi var, Techland’ın son duyurularından çoğu Dying Light’ın çevrimiçi mod güncellemelerinde yer alıyor.

Geliştirici, yakında çıkacak yeni oyun güncellemelerinin tanıtımlarına ek olarak, geliştirmenin nasıl gittiğine dair en iyi bilgileri almak isteyen hayranların resmi Discord’a katılmaları gerektiğini de ima ediyor. Bu, Techland gibi geliştiricilerin hayran kitleleriyle etkileşime girmeleri ve karşılıklı iletişime izin veren kısa ve öz bir biçimde gelen hem geri bildirimlerin hem de güncellemelerin sürekli akışını sürdürmeleri için alışılmadık bir yol değildir. Bu nedenle, sonraki büyük güncellemeler, resmi duyurular Twitter gibi daha genel erişim biçimleriyle yayınlanmaya başlamadan önce bu Discord üzerinden geliyor olabilir.

Techland, 2021’de gelecek olan yeni seri haberleriyle ilgili son dalgalanmalarla gerçekten bir ip üzerinde yürüyor. Bununla birlikte, tam bir duyuru veya oyun önizlemesi, muhtemelen hala sanal bir prömiyerle 2021’deki bir sonraki büyük oyun sözleşmesine kadar bekleyecek. 2. seri şu anda Techland tarafından geliştirilmektedir.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri