Fall Guys Bünyesine Zor Bir Mod Ekliyor!

Gerçek bir meydan okuma arayan Fall Guys oyuncuları artık tüm ‘en zor seviye varyasyonlarını’ vaat eden yeni bir oyun moduna göz atabilir. Arkadaşlarınız ile ekipçe oynayabildiğiniz ve eğlenceyi doruklarına kadar yaşadığınız Fall Guys dan çok güzel haberler var!

Şimdiye kadar, birçok oyuncu Fall Guys Season 2’nin kendileri için biraz fazla kolaylaştığı noktaya ulaşmaya ve yeni bir meydan okuma için acıkmaya başlıyor olabilir. Bu cephede iyi haberler var, çünkü Mediatonic onlara işleri renklendirmek için yeni bir yol verdi. Zor Mod, Mediatonic’in neşeli battle royale eklediği en son sınırlı süreli moddur ve LTM’lerin eğilimini belirli bir temaya göre daha küçük bir seviye seçimi sunarak sürdürür. Mediatonic ayrıca Hard Mode’un topluluk tarafından önerilen ilk çalışma listesi olduğunu ve kredinin Fall Guys Discord üyesi SuperGDPro3’e gittiğini belirtti.

Adından da anlaşılacağı gibi bu, Fall Guys Season 2’nin sunduğu “en zor raundlar / varyasyonlara” odaklanıyor. Bunun ötesinde Mediatonic, kipte hangi raundların dahil edileceğine dair herhangi bir ayrıntı vermedi, ancak Twitter’da bununla ilgili bir soruyu yanıtlayan SuperGDPro3’e göre, özellikle Hex-A ile bir varyantlı her solo tura odaklanıyor. Ancak pek çok raund mevcut, bu hafta oyuncular için Zor Mod mevcut ve Mediatonic’in topluluk üyeleriyle yaptığı işbirlikleri listesinde Fall Guys’ın son Star Show LTM’ye katılıyor. Bu hızla ilerleyen oyunun sınırlı süreli modları için bunun yaygın bir eğilim olacağı görülüyor.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri