Fall Guys Nintendo Switch’e Geliyor

fall-guys-switch-nintendo

Popüler platform savaşı royale Fall Guys, 2020’de dünyayı kasıp kavurdu ve şimdi aynısını Nintendo Switch’te yapmaya hazırlanıyor. Yeni sürümler ve yaklaşan projeler için bir dizi duyuru varken, 2020’nin en büyük hitlerinden biri olan Fall Guys nihayet Switch yolunda.

Oyun, geçen yıl Ağustos ayında piyasaya sürülmesinden bu yana popülaritesini artırdı ve Aralık ayına kadar PC’de 11 milyondan fazla Fall Guys satıldı. Oyun, PS4 için PlayStation Plus’ta ücretsiz olarak indirildi, ancak henüz diğer konsollara geçiş yapmadı. Direct sırasında duyurulan Fall Guys, bu yaz sisteme gelecek olan Nintendo Switch için yakında hazır olacak. Henüz belirli bir tarih açıklanmadı, ancak geliştirici Mediatonic’in, oyuncuların kullanması için yeni aşamalar ve karakter görünümleri gösteren tutarlı güncellemelerle oyunu desteklediği göz önüne alındığında, oyun Switch için piyasaya sürüldüğünde bol miktarda içerik barındıracaktır.

fall-guys-switch-pink-jellybean

Fall Guys’ın Xbox Game Pass’te yer alacağına dair söylentiler var, ancak atılan bir tweet’in görünmesinden sonra hızlı bir şekilde silindi ve o zamandan beri hiçbir haber çıkmadı. En son sızıntılardan biri, hiçbir şey onaylanmasa da bir Fortnite geçiş etkinliğinin çalışmalarda olduğunu gösteriyor.  Kısa süre önce Fall Guys’ta karışıma bir Sonic the Hedgehog görünümü ve popüler Twitch flama Ninja’nın bir görünümü eklendi. Nintendo Switch’teki lansman için, bir noktada Nintendo karakter görünümlerinin olup olmayacağını merak etmek gerekiyor. Bu yaz hayranlar, Fall Guys’ın Switch’e ne zaman çıkacağını kesin olarak öğrenecekler.

Fall Guys artık PC ve PS4 için mevcut ve 2021 yazında Nintendo Switch’te yayınlanacak.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri