Fall Guys Sezon 3 Seviyeleri ve Özellikleri!

fall-guys-season-3-level-seviye-değişimler

Sezon 3 lansmanının öncesinde, Fall Guys geliştiricisi Mediatonic, seviyeler, özellikler ve yakında çıkacak hata düzeltmeleri hakkında yeni ayrıntılar sunuyor.

2020’de oyuncuların ilgisini sürekli olarak çeken oyunlardan biri Mediatonic ve Devolver Digital’in Fall Guys oyunudur. Oyun hem eleştirel hem de oyuncuların övgüsünü topladı, bazıları battle royale formülüne yenilikçi yaklaşımın 2020’nin en iyi bağımsız oyunlarından biri olduğuna inanıyor. Şimdi, üçüncü sezonunun lansmanı için daha fazla heyecan yaratmak amacıyla Mediatonic, oyuna gelen özelliklerin yanı sıra birkaç yeni seviye için yeni ayrıntılar ortaya koydu.

Yeni sezon, The Game Awards’da, klasik ‘Winter Wonderland’ şarkısının soğuk bir fragmanıyla tanıtıldı. Fragman, penguen, kardan adam ve Krampus gibi çeşitli kış temalı kostümler giymiş oynanabilir “fasulyeleri” gösteriyor. Yeni sezon bu buzlu temayı yeni seviyelerine de taşıyor. Bu seviyelerin bazıları Fall Guys klasiklerinin kışa benzer sunumları iken, diğerleri ise tamamen yenidir.

Yeni Fall Guys sezonu, oyuncuların eğlenmesi için birkaç yeni özellik de sunacak. Oyuncular artık özel ödüller kazanmak için Crown Ranks (kazanılan taçlara dayalı bir sıralama sistemi) üzerinden tırmanabilecekler. Amazon Prime aboneliğine sahip olanlar da hesaplarını bağlayabilecek ve diğer özel oyun içi içeriği kazanabilecekler, ancak bu içerik şu anda detaylandırılmadı. Oyuncular yeni özellikler, seviyeler ve kostümlerin yanı sıra Sezon 3 güncellemesinde çeşitli hata düzeltmeleri de alacak.

Devolver Digital ve Mediatonic’in indie oyunu The Game Awards’da En İyi Topluluk Desteğini kazandı ve Twitter’daki olumlu sosyal medya etkileşimini göz önünde bulundurarak Fall Guys bunu hak etmiş gibi görünüyor. Görünüşe göre oyuncular, lansmandan birkaç ay sonra Fall Guys’ın çok oyunculu kargaşasının tadını çıkarmaya devam edecek.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri