Fallout: London Etkileyici Reveal Fragmanını Yayınladı

Fallout-London

Fallout: London Etkileyici Reveal Fragmanını Yayınladı! Hırslı Fallout 4 modu Fallout: London, yaklaşan projeden grupları, yerleri, yaratıkları ve daha fazlasını gösteren yeni bir tanıtım fragmanı alıyor.

Fallout: London, muhtemelen şimdiye kadar piyasaya sürülenen büyük Fallout 4 modu olmaya hazırlanıyor. Başlıktan da anlaşılacağı gibi, Fallout: London oyuncuları göletin karşısındaki nükleer sonrası İngiltere’ye götürüyor. Mod ekibi Salı günü, Fallout evreninin daha önce hiç görülmemiş ve nadiren konuşulan bir bölümünü ele aldıklarını gösteren resmi bir tanıtım fragmanı yayınladı. PCgamesN tarafından bildirildiği üzere, harita Vanilla Fallout 4’teki Commonwealth kadar büyük. Oyuncuların İngiltere’nin en büyük metropolünün sıkıştırılmış bir versiyonunu keşfetmesine izin verecek. Ekip, Fallout evreninin Kaynak Savaşlarının İngiliz sınıf yapısıyla nasıl etkileşime girdiğini keşfetmek istediğini özellikle belirtti. Yeni bir ortama geçiş, aynı zamanda Vaults ve Nuka Cola gibi ikonik Fallout zımbalarının büyük olasılıkla pek fazla görünmeyeceği anlamına geliyor.

Son fragman, 2007’de oyunun resmi teaser’ı olarak da hizmet veren Fallout 3’ün açılışına bir geri dönüşle başlıyor. Fallout: London fragmanı, harap bir çift katlı otobüsün içinde açılıyor, radyosu unutulmaz bir şekilde Vera Lynn’in “We’ll Meet’ini” çalıyor Kamera, harap olmuş şehir manzarasını ortaya çıkarmak için geri çekilirken. Şarkı, Stanley Kubrick’in kara komedisi Dr. Strangelove’ın son sahnesine gönderme yapıyor. Soğuk Savaş ve nükleer Armageddon ile olan ilişkisi onu yeni bir Fallout için mükemmel bir uyum haline getiriyor. Bu son derece etkili açılıştan sonra, fragman Londra’nın durumuna kısa bir genel bakış sunuyor. Bir Fallout oyununun gerçekleştiği her yerde olduğu gibi, Londra da bir savaş alanıdır. İngiliz hükümeti, Buckingham Sarayı’nın ve Parlamento Evlerinin müstahkem duvarlarının arkasında zorlukla duruyor. Ancak teberli Saray muhafızlarından oluşan güçleri, hak talebinde bulunan tek grup değil.

Ayrıca Londra’nın Lambeth semtine yığılmış 1. Dünya Savaşı’ndan ilham alan askerlerden oluşan bir ordu var. Ayrıca Beşinci Kol adında faşist bir örgüt var ve bir grup yoksul sakin, Son Serseriler olarak biliyor. Londra Metrosu’nda yaşayan gizemli mutantlardan bahsetmiyorum bile. Fragman, iddialı mod için şimdiden çok fazla çalışma yapıldığını gösteriyor.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri