Far Cry 6 Geliştiricisi Ubisoft’tan Ayrıldı

far-cry-6

Far Cry 6‘nın devam eden gelişiminin ortasında, Ubisoft Montreal’deki kıdemli bir oyun tasarımcısı, oyun yayınlanmadan önce stüdyodan ayrıldı.

2021’de daha sonra piyasaya sürülen birçok oyundan Far Cry 6, oyun topluluğundaki pek çok kişinin bir süredir gözünü diktiği oyunlardan biri. Oyun, yeni oyun uygulamaları içeren yepyeni, yaratıcı bir ortamda gerçekleşiyor ve Giancarlo Esposito, oyunun ana rakibi olarak başı çekerken, Far Cry 6’nın söz konusu olduğu yerde insanların heyecanlanacağı çok şey var. Hayranlar hala oyun için yeni bir çıkış tarihi beklerken, oyun topluluğunun Far Cry 6 açısından daha fazlasını ne zaman duymayı bekleyebileceğini şu anda bilmek imkansız. Ancak, bugün erken saatlerde, çalışanlardan birinin ayrılmasıyla ilgili bazı haberler ortaya çıktı.

Birkaç yıldır Ubisoft Montreal’de çalışan kıdemli oyun tasarımcısı Marc McGinley, Twitter’da bugün stüdyodaki son günü olacağını duyurdu. Far Cry 6′da birlikte çalıştıkları kişileri özleyeceğini ve birçok kişinin iyi olmasını dilediğini söyledi. Ancak bunun Far Cry 6’nın gelişimini tam olarak nasıl etkileyeceği sorusu akıllara geliyor.

Bazı hayranlar için, Far Cry 6’nın geliştirilmesiyle ilgili güncelleme eksikliği oldukça endişe verici ve şimdi McGinley gibi kıdemli bir tasarımcı stüdyodan ayrıldığına göre, anlaşılır şekilde endişe verici bir durum söz konusu. Far Cry 6  gibi yüksek öncelikli bir başlık bu yılın sonlarında piyasaya sürüldüğünde, projeye dahil olan birini kaybetmek için uygun olmayan bir zaman gibi görünüyor.

Önümüzdeki aylarda Ubisoft, geçen yılki Ubisoft Forward etkinliklerine benzer başka bir dijital etkinlik düzenleyebilir, ancak henüz bu tür bir etkinliğin resmi duyurusu yapılmadı. Aslında, Far Cry 6’nın dışında, hayranların bir güncelleme yapılmasını istediği, olası bir yeni Splinter Cell, Beyond Good and Evil 2 ve Skull and Bones gibi birçok Ubisoft oyunu var. Bununla birlikte, Ubisoft’un hayranlarına çıkış tarihi dışında çok daha önemli haberler sunması kesinlikle mümkündür. Far Cry 6 şu anda geliştirme aşamasındadır.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri