Fortnite Green Arrow Görünümünü Sızdırdı!

Epic Games Ocak ayının Green Arrow görünümünü, oyunun Crew abonelik hizmetinde bazı Fortnite hayranları için kullanılabilir hale geliyor.

Fortnite Kratos sonrasında yakın zamanda herhangi bir durma belirtisi göstermedi ve oyuna gelecek bir sonraki karakter seti, Emerald Archer’ın kendisinden başkası değil. Fortnite oyuncuları Ocak ayında Green Arrow’u oynayabilecekler! Dış görünüm, geçen ay açıklanan Fortnite Crew abonelik hizmeti üyeleri için özel bir kilit açma amaçlıydı. 1.000 V-papel ve savaş geçişi erişiminin yanı sıra, aylık 12 $ harcayan oyunculara, her dört haftada bir özel bir paket garanti ediliyor.

Twitter kullanıcısı @YouTubeCDNR , Green Arrow’daki bir oyuncunun Fortnite’de başka herhangi bir karakter gibi dans edip dövüştüğünü gösteren bir klip yayınladı ve tasarım, CW serisi Arrow’dan Oliver Queen’in versiyonundan modellenmiş görünüyor. Parlak renkli çizgi roman görünümünden yoksun olan daha koyu kıyafet, Stephen Amell’in DC kahramanı versiyonunun verdiği görünümü yansıtıyor. Şovun ve karakterin hayranları için, bu özel seriyi gözden kaçırmak muhtemelen zor olacaktır. Green Arrow, The Joker, Poison Ivy, Aquaman ve Batman gibi diğer DC görünümlerine katılıyor. Oyuncular Green Arrow’u şimdi kullanmak isteyebilir ancak planlanan Ocak tarihine kadar beklemek zorunda kalacaklar. Karakter resmen oyuna eklendiğinde, yanında özel bir sırt çantası getirecek. İki yay kullanıcısı silahın farklı varyasyonlarını kullanabilir, ancak sırtları kesinlikle Fortnite içinde benzer görünüyor. Green Arrow’un paketi ayrıca yeni bir yakın dövüş silahıyla birlikte gelecek.

Fortnite, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X / S’de mevcuttur.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri