Frostpunk 2 Muhteşem Fragman ile Duyuruldu

11 Bit Studios, Frostpunk 2 ‘yi duyurdu. Petrol ve buz çağında zorlu hayatta kalma mücadelesi bizleri bekliyor.

Kar fırtınasından 30 yıl sonra geçen Frostpunk 2’nin, ilk oyunda olduğu gibi aynı temeller üzerinden ilerlemesi planlanıyor. Oyuncular şehirlerini geliştirebilmek için bir petrol çıkarma endüstrisi kurmaları gerekecek, aynı zamanda vatandaşlarına liderlik edecek ve zorlu hayatta kalma mücadelesi ile insan hakları arasında seçimler yapacaklar.

Frostpunk 2’nin yardımcı yönetmeni Jakub Stokalski “Oyuncular, bu oyundan geniş bir seçenek yelpazesi ile birlikte toplumu ve şehri istedikleri gibi şekillendirme beklentisine sahip olacaklar” dedi. Jakub Stokalski bir basın açıklamasında. “Frostpunk 2, atalarının çatışmaları üzerine inşa ediliyor – hayatta kalma ile insani değerler, yaşam ile buz çağı. teknolojik ilerleme – insanlar ve doğaları arasındaki çatışma” olarak tanımlıyor.

Sinematik fragmanda, şehir sınırlarının ötesinde donarak ölüme terk edilmiş, göğsündeki ‘yalancı’ kelimesiyle kana boyanmış bir adamla, orijinal filmde görülen tüm zorlu hayatta kalma ve toplum yönetimlerini hatırlatıyor. Frostpunk 2’nin kaynak yönetiminde odak noktası olarak kömürden petrole geçişi gösteriyor. Frostpunk 2 şehir inşa etme, strateji ve yönetim için yepyeni bir tür oluşturarak bir araya getirmiş çok beğenilen, BAFTA adayı toplumsal zorlu hayatta kalma oyununun devamı olarak karşımıza çıkıyor.

Frostpunk 2 Steam, GOG ve Epic Games Store’da satışa sunulacak. Şimdi oyunu istek listenize ekleyebilirsiniz.Frostpunk 2 için çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Gönülleri fetheden Frostpunk incelemesinde bizlerden 9/10 puan alarak BAFTA’ya aday gösterildi.Başlangıç olarak PC’de piyasaya sürülen oyun,konsollara da geldi ve bu yıl PS4 ve Xbox One için sunulan üç DLC’nin tümünü  gördü .

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri