Ghostrunner Demo Konsollarda Yayınlandı

ghostrunner

Ghostrunner‘ın resmi sosyal medya hesabı, oyunun demosunun artık PlayStation 4, Xbox One ve Switch’te mevcut olduğunu duyurdu. Ghostrunner ilk olarak geçen yılın sonlarında piyasaya sürüldü ve genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Ghostrunner demosu Nintendo Switch, Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya sürüldü.

Oyun, insanlığın şiddet ve yoksulluk tarafından tahrip edildiği kıyamet sonrası bir Cyberpunk dünyasında geçiyor. Kulağa çok fazla Cyberpunk 2077 gibi  gelse de Ghostrunner tamamen farklı, ninja tabanlı bir oyun tarzına sahip ve 2020’nin en çok gözden kaçan oyunlarından biri olabilir. Demo artık konsolun ilgili mağazalarında mevcut ve hayranlara oyunu doğrudan satın almak zorunda kalmadan oyunun tadını çıkarma şansı veriyor.

Demonun piyasaya sürülmesiyle ilgili haberler Twitter’da resmi Ghostrunner hesabı tarafından paylaşıldı ve demonun geriye dönük uyumluluk aracılığıyla Xbox X / S üzerinde de çalışacak kadar hızlı çalıştığı belirtildi. İşin garibi, bazı Nintendo Switch sahipleri, demonun Switch’te tam oyundan daha iyi çalıştığını bildiriyor. Anahtar bağlantı noktaları, genellikle  saniyede 20 kare ile kesik sahneleri çalıştıran Doom Eternal Switch bağlantı noktası gibi daha az güçlü donanımda bazı sorunlardan muzdariptir, ancak bir demonun son oyundan farklı şekilde çalışması gariptir.

Ghostrunner geliştirme ekibinin, tam oyundan çok daha küçük bir dosya boyutu olduğu gerçeğinden yararlanmak için demonun Switch sürümünü optimize etmesi mümkündür. Her şeye rağmen, demonun PlayStation 4 veya Xbox One sürümlerinde böyle bir tuhaflık bildirilmedi. Tabii ki, grafik yoğun oyunlarda sıklıkla olduğu gibi, yeni güncellemelere en hızlı erişimi ve genel olarak en iyi deneyimi isteyen oyuncular Ghostrunner’ın PC sürümüne bağlı kalmayı tercih edebilir.

Ghostrunner artık PC, PS4, Switch ve Xbox One’da mevcut. PS5 ve Xbox Series X sürümleri şu anda geliştirme aşamasındadır.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri