GOG Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz Oyun Veriyor

gog-tonight-we-riot-

Good Old Games, oyunculara retro-kavgacı Tonight We Riot‘u teklif 2 Mayıs‘ta sona erene kadar tamamen ücretsiz olarak alma şansı sunuyor. Tonight We Riot, 2020 yılında Amerikan stüdyosu Pixel Pushers Union 512 tarafından yayınlandı.

GOG, kullanıcılara bir oyunu tamamen ücretsiz alma şansı sunmak için bir adım attı. Önümüzdeki 2 gün boyunca hayranlar, retro-kavgacı Tonight We Riot’u alma şansına sahip olacaklar. Oyuncular tek bir kahraman yerine tüm bir karakter kalabalığının kontrolünü ele geçirirler. Tonight We Riot, oyuncuların kapitalist toplumlarını yıkmaya çalışan bir grup sosyalist olarak oynadıkları oyunda siyasi imalar yapar. Retro tarzı içerikleri görebileceğiniz bu oyunda; karakterinizle birlikte zorlu durumların üstesinden gelmeye çalışacaksınız. Oynanışta sağa sola zarar vererek ilerlerken, karşınıza çıkan büyük ve donanımlı güvenlik güçlerine karşı da aksiyon içeren mücadelerin içerisine girebiliyorsunuz. Oyun 2 Mayıs’a kadar GOG ana sayfasında mevcuttur.

Bu hediye, birçok kişinin dijital oyun mağazalarının geliştiricilere karşı uyguladığı endüstri standardı %30’luk indirimden kaynaklanan hayal kırıklıklarını ifade ettiği bir zamanda geliyor. Yine de GOG, en azından, indie geliştiricilerin maruziyetini büyük ölçüde artırmaya hizmet eden sık sık hediyeler ve büyük satışlar sunarak kârlı paylaşımlarını engellemeye çalışıyor gibi görünüyor. Hayranların dijital mağazalar hakkındaki görüşlerinden bağımsız olarak, Tonight We Riot‘u alma şansı yalnızca 2 gün boyunca devam edecek.

Tonight We Riot, PC ve Nintendo Switch’te mevcut.

Tonight We Riot Sistem Gereksinimleri

MİNİMUM:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or a better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

 

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri