Guild Wars 2 Mac Desteğini Sonlandırıyor

guild-wars-2-mac-ten-oynanmayacak

ArenaNet, Apple tarafından alınan son kararlar nedeniyle Guild Wars 2‘nin Mac sürümü için desteğin kesildiğini duyurdu. Guild Wars 2 geliştiricisi ArenaNet, son birkaç yıldır sorunlar yaşıyor. Şirketin işten çıkarılmaları ve iptal edilen projeler hakkında söylentiler var. Ne yazık ki,Guild Wars 2’nin geliştirilmesiyle ilgili ArenaNet tarafından başka bir zor karar alınmış gibi görünüyor. ArenaNet, artık GW 2’nin Mac sürümünü desteklemeyeceğini doğruladı. MMO’nun Mac OS sürümü 18 Şubat’tan itibaren kullanımdan kaldırılacak.

OpenGL, Guild Wars 2’nin Mac’te çalıştırmak için kullandığı bir teknolojidir. Apple’ın sürekli desteğinin olmaması ve gelecekte muhtemelen tamamen terk edilmesi, ArenaNet’in çalışmasını sürdürmek için çok fazla ek iş ve maliyet aldığı anlamına geliyor.

Kararın nedenlerinden bağımsız olarak, ArenaNet, Mac’te GW 2’nin sonlandırılmasıyla ilgili bazı çözülmemiş sorunları açıklığa kavuşturuyor. Doğal olarak Mac kullanıcıları için hiçbir hesap kapatılmayacaktır. Oyunun Windows sürümünde oynamaya devam edebilirler. GW 2, Nvidia GeForce Now akış abonelik hizmetinde de mevcuttur. Bu seçeneklerden hiçbiri işe yaramazsa, ArenaNet, Mac kullanıcılarına istemci ve mağaza satın alımları için para iadesi sunuyor.

GW 2’nin bir sonraki genişlemesi olan End of Dragons’un geliştirilmesine devam ediliyor. Guild Wars 2 artık PC‘de mevcut.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri