Hearthstone İlk ‘Mini Set’ Genişlemesini Çıkardı

Blizzard Entertainment, Hearthstone için 19.4 yamasını detaylandırıyor ve oyundaki ilk Mini-Set genişlemesini içeriyor. Hearthstone için en yeni yama, Warcraft kart oyunu hayranları için oldukça fazla içerik içeriyor. Hearthstone için 19.4 yaması yeni bir Mini Set, Battlegrounds güncellemesi, Duals için bir Sezon Ortası güncellemesi, oyun değişiklikleri ve çok daha fazlasını içerir.

Yeni güncelleme bugün, 21 Ocak 2021’de yayınlanacak. Blizzard, Hearthstone’u geliştirmeye çalışırken Blizzard Entertainment, yama beklentisiyle güncellemenin ayrıntılarını hayranlarına aktardı. Güncellemenin en önemli özelliği, 19.4 yamasının Hearthstone’un ilk Mini-Set genişletmesi olan The Darkmoon Races’i içermesidir. Mini Set, 4 Efsanevi, 1 Destansı (x2), 14 Nadir (x2) ve 16 Ortak (x2) dahil olmak üzere toplam 35 benzersiz kart içerir; bu toplam 66 karta denk geliyor. Mini Setteki kartlar, Pheonix Yılı ile birlikte gelen aynı mekaniklere uygundur! içinde Hearthstone, 2020 yılına Darkmoon Yarışları Mini Set kartlarının son ana genişleme oldu Darkmoon Faire kart paketleri de Madness bulunabilir.

Yeni Kahramanlar Greybough ve Tickatus ekleniyor ve Soul Devourer ve Ring Matron dahil olmak üzere yeni Minyonlar da katılıyor. Bu arada, Sezon Ortası Düello Güncellemesi 10 yeni Kahraman Gücü, 25 yeni İmza Hazinesi ve daha fazlasını ekleyecek. Son zamanlarda Blizzard, Hearthstone’da da yüksek güçlü kartları zayıflattı, çünkü geliştirici yeni içerik eklemek ile mevcut kartların adil olduğundan emin olmak arasındaki dengeyi bulmaya çalışıyor.

19.4 yaması aynı zamanda bir dizi hata düzeltmesi ve oyun iyileştirmeleri ile birlikte geliyor. Ek olarak, 2 Şubat’ta Kahramanlar Anduin kitabı Hearthstone’a gidecek, böylece hayranlar daha fazla içeriği dört gözle bekleyebilir.

Hearthstone, PC ve Mobil’de mevcuttur.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri