İptal Edilen Doom 4 Serisi Ortaya Çıktı!

ptal-edilen-doom-4-serisi-ortaya-cikti

Orijinal Doom serisinin iptal edilen dördüncü serisinden alınan görüntüleri çevrimiçi ortama sızdırıldı ve en hafif tabirle izlemek büyüleyici. Özellikle son dört yılda Doom, video oyun tarihinin en iyi geri dönüşlerinden birini kolayca yaptı.

Doom 3, 2016’da oyun serisi yeniden canlandırılmadan önce serideki son oyundu. Test görüntüleri, animasyonlar ve ekran görüntüleri Crispies tarafından YouTube‘da yayınlanan küçük bir videoda gösterildi. Birçok yönden videoda gösterilenler, son ürünle karşılaştırıldığında çok kaba olmasına rağmen, yeni oyunlarla pek çok benzerlik paylaşıyor. Düşman ve silah tasarımları, gerçek oyunda kullanılanlara benziyor. Aslında, bazı çevre tasarımları, kıyamet gibi şehir alanları gibi daha sonra Doom Eternal‘da ortaya çıkan tasarımlara son derece benziyor.

Videoda gösterilen ilk düşman, sweatshirt giyen, neredeyse son versiyonda görünen düşmanların hiçbirine benzemiyor. Pek çok insan oyun serisinin sonraki yıllarda ortaya çıkış şeklinden son derece memnundu  ve bu videoda oyunun son sürümüne giren birçok bileşen var, ancak yine de ne olduğunu görmek ilginç olurdu.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri