Just Cause Mobil Oyun Olarak Geliyor!

Just Cause: Android ve iOS platformları için Mobil oyununu resmi olarak duyurdu ve oyun hem tek hem de çok oyunculu aksiyona sahip olacak. 10 Aralık’taki The Game Awards 2020’de, Square Enix’in Just Cause: Mobile’ın 2021’de Android ve iOS’a geleceğini açıkladığı an da dahil olmak üzere bir dizi şaşırtıcı duyuru ve oyun tanıtıldı.

Serinin ilk olarak 2006’da ortaya çıkan beşinci oyunu, oyuncuların temsilcilerini, silahlarını ve aksesuarlarını özelleştirmelerine ve savaş alanında hasara yol açmak için silahlı araçlara atlamalarına izin verecek. Just Cause: Mobil, oyunculara keşfedilecek geniş açık dünya konumlarının yanı sıra önceki Just Cause karakterlerinden gelen minyatürler içeren yepyeni bir hikaye kampanyası sunacak. Just Cause: Mobile’da görev seçin: Mobil ayrıca dört oyunculu işbirliğine dayalı oyunu etkinleştirecek ve oyunun Mücadele Modu oyunculara yarışta veya yıkımda kimin en iyi olduğunu görme şansı verecek. Üçlü Tehdit çok oyunculu mod, üsleri ele geçirmek ve puan kazanmak için 10 oyuncudan oluşan üç takımı birbirine karşı yarışacak.

Just Cause: Mobile , serideki üçüncü şahıs perspektifinde oynanan önceki oyunların aksine yukarıdan aşağıya izometrik bir görünüme sahip olacak. Geçmişten bir diğer kopuş ise Just Cause: Mobile’ın diğer dört oyunu yaratan Avalanche Studios değil, Square Enix liderliğindeki yeni bir ekip tarafından geliştirilmesidir. Just Cause, Square Enix tarafından mobil platformlar için uyarlanan ilk franchise olmayacak. Lara Croft GO ve Final Fantasy 15: Pocket Edition o kadar başarılı oldular ki daha sonra konsollara ve PC’ye taşındılar.

Just Cause: Mobil , 2021’de Android ve iOS için piyasaya sürülecek.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri