Kasım 2020’nin En Büyük 12 Oyun Çıkışı!

Kasım 2020'nin En Büyük 12 Oyun Çıkışı!

Kasım 2020, gelecek ay bir sürü yüksek profilli yeni oyun sürümüyle birlikte yeni nesil video oyunlarını capcanlı ve şık bir şekilde başlatıyor. Geçtiğimiz hafta, CD Projekt Red, çok beklenen açık dünya RPG Cyberpunk 2077’nin, bir kez daha ertelendiğini duyurdu.

Oyuncular yılın en çok beklenen oyunlarından birine sahip olmak için artık Aralık ayına kadar beklemek zorunda kalırken, Kasım 2020 yüzleri güldürdü. Yılın en büyük oyunlarından bazıları da dahil olmak üzere önümüzdeki ay baş döndürücü sayıda yeni video oyunu piyasaya sürülecek. Bunu göz önünde bulundurarak, işte Kasım 2020’nin en büyük 12 yeni oyunu!

Assassin’s Creed Valhalla (10 Kasım)

Assassin's-Creed-Valhalla

Ubisoft’un uzun süredir devam eden açık dünya serisinin bir sonraki oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla,10 Kasım’da Xbox Series X ile birlikte piyasaya sürülecek. Valhalla, oyunculara adeta bir Viking fantezisi yaşatacak! Assassin’s Creed Valhalla, 12 Kasım’da PS5 sürümü ile 10 Kasım’da PC, PS4, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X için satışa sunulacak.

Destiny 2: Beyond Light (10 Kasım)

Destiny2-Beyond-Light

Destiny 2 yakında sonsuza dek değişecek. 10 Kasım’da Bungie, oyun için iddialı Beyond Light genişlemesini başlatıyor. Destiny 2: Beyond Light , 10 Kasım’da PC, PS4, Stadia ve Xbox One için, PS5 ve Xbox Series X sürümleri 8 Aralık’ta piyasaya sürülecek.

Yakuza: Like A Dragon (10 Kasım)

Yakuza-Like-a-Dragon-Xbox

Geçmişte Yakuza serisi PlayStation markasına yakından bağlıydı, ancak bu son zamanlarda değişti. Yakuza: Like A Dragon, 2 Mart’ta PS5 sürümüyle birlikte PC, PS4, Xbox One ve Xbox Series X için 10 Kasım’da çıkacak.

Bugsnax (12 Kasım)

Bugsnax-PlayStation-ps-

Garip oyunlardan bahsetmişken, PS5’in Bugsnax’ı, amacın çeşitli yiyecek şeklindeki yaratıkları toplamak olduğu oldukça tuhaf bir birinci şahıs oyunudur. Bugsnax,12 Kasım’da PC, PS4 ve PS5 için piyasaya çıkıyor.

Demon’s Souls (12 Kasım)

Early-Demon's-Souls-PS5-Details

PlayStation 5 lansman serisinin en önemli parçası, Bluepoint Games tarafından yeniden yapılan Demon’s Souls. Demon’s Souls remake son derece etkileyici grafiklere sahip ve PS5’in saf gücünün en iyi örneklerinden biri. Demon’s Souls,12 Kasım’da PS5’e özel olarak çıkacak.

Godfall (12 Kasım)

Godfall-ps-pc

Godfall,12 Kasım’da PC ve PS5 için piyasaya çıkıyor.

Sackboy: A Big Adventure (12 Kasım)

Sackboy-A-Big-Adventure

Sackboy: A Big Adventure’ın 4 oyunculu kooperatifi var ve birkaç hafta içinde piyasaya sürüldüğünde platform türü hayranlarına büyük ölçüde hitap edecek gibi görünüyor. Sackboy: A Big Adventure 12 Kasım’da PS4 ve PS5 için başlıyor.

Spider-Man: Miles Morales (12 Kasım)

Spider-Man-Miles-Morales-Spider-Verse's-villains

PS5 lansman serisinin bir başka büyük çapraz kuşağı oyunu Insomniac Games’ten Spider-Man: Miles Morales. Oyun, bir dizi yepyeni oyun özelliği, grafikleri ve daha fazlasını içerirken 2018 Spider-Man oyununun hikayesini devam ettirecek. Spider-Man: Miles Morales 12 Kasım’da PS4 ve PS5 için piyasaya çıkıyor.

Call Of Duty: Black Ops Cold War (13 Kasım)

CoD: Black Ops Cold War'ın Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Dümende hem Raven Software hem de Treyarch ile Call of Duty: Black Ops Cold War franchise’ın yeni nesil başlangıcını şık bir şekilde yapmak istiyor ve başarabileceklerini görmek heyecan verici olacak. Call of Duty: Black Ops Cold War 13 Kasım’da PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X için başlıyor.

Kingdom Hearts: Melody Of Memory (13 Kasım)

KINGDOM-HEARTS-Melody-of-Memory

Kingdom Hearts: Melody of Memory, 13 Kasım’da PS4, Switch ve Xbox One için piyasaya çıkıyor.

Hyrule Warriors: Age Of Calamity (20 Kasım)

Hyrule-Warriors-Age-of-Calamity-release

Nintendo, her Kasım ayında büyük bir tatil oyunu yayınlamayı seviyor ve 2020 de farklı değil. Ayın sonunda, Nintendo hayranları  Hyrule Warriors: Age of Calamity’nin, Hyrule Warriors’ın devamı niteliğinde olan ve aynı zamanda Breath of the Wild’ın bir ön filmi olarak da hizmet verdi. Hyrule Warriors: Age of Calamity, 20 Kasım’da Nintendo Switch için özel olarak çıkacak.

World Of Warcraft: Shadowlands (23 Kasım)

World of Warcraft: Shadowlands çıkış tarihi açıklandı

Bazı büyük değişiklikler Blizzard’ın MMORPG ile geliyor. Başlangıçta bu yılın başlarında piyasaya sürülmesi planlanan World of Warcraft: Shadowlands , 23 Kasım’a ertelendi.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri