Keanu Reeves Cyberpunk 2077’yi Oynadı!

Keanu-Reeves-Johnny-Silverhand-Cyberpunk-2077

CD Projekt Başkanı ve CEO’su Adam, Keanu Reeves’in zaten Cyberpunk 2077 oynadığını ve şu ana kadar “oyunu sevdiğini” açıkladı.

CD Projekt’in başkanı ve CEO’suna göre, Keanu Reeves Cyberpunk 2077’yi çoktan oynadı ve oyunu seviyor. Oyunda Reeves , görünüşe göre önemli bir rol oynayacak olan Johnny Silverhand karakterini canlandırıyor. Oyun, ufukta bir sürüm gibi görünse de, farklı nedenlerden dolayı defalarca ertelendi. Bu haftanın başlarında CD Projekt, PlayStation 4 Pro Cyberpunk 2077 oynanışını gösteren bir fragman yayınlayarak oyunun aslında gerçek olduğunu ve hazır olmaya yakın olduğunu kanıtladı.

Bugün erken saatlerde VG247, CD Projekt’in başkanı ve CEO’su Adam Kiciński’nin Keanu Reeves’in Cyberpunk 2077’nin bir kopyası üzerinden oynadığını ortaya çıkardı. Yakın tarihli bir hissedar görüşmesinde, bir yatırımcı Kiciński’ye Reeves’in oyun hakkında ne düşündüğünü sordu ve cevabını şöyle yanıtladı: ” Oyunu oynadı, ancak bildiğim kadarıyla henüz bitmedi. Yani – ama kesinlikle oyunu oynadı ve oyunu seviyor.

Umut verici olan şey, bu kulağa oyunun nihayet gerçek bir sürüm için doğru yolda olduğunun daha fazla kanıtı gibi geliyor.  Fragman öncesinde, Cyberpunk 2077 oynanış görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı ve hayranlar spoiler korkusundan kaçınırken, görüntüler, oyunun tamamlanmış ve oynanabilir durumda olduğunu gösteriyor.

Reeves’in Cyberpunk 2077’yi oynayabileceği haberi,  en yeni fragman ve sızdırılan oynanış görüntüleri ile birlikte, hepsi  Cyberpunk 2077’nin resmen yayınlanmaya hazır olduğuna işaret ediyor. Tekrarlanan gecikmeler, son birkaç yıldır pek çok heyecanlı hayranın hayal kırıklığına uğramasına neden oldu, ancak tüm bu haberler ve oynanış görüntüleri ile Cyberpunk 2077, CD Projekt Red’i tatmin edecek bir duruma geliyor gibi görünüyor.

Cyberpunk 2077, 10 Aralık 2020’de PC, PS4 ve Xbox One’a gelecek. Ayrıca PS5 ve Xbox Series X için de optimize edilecek.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri