Kingdom Hearts 3 Sora ve Riku Nendoroid Ön Siparişleri Açıldı

Üretici Good Smile Company, Sora ve Riku’nun Kingdom Hearts 3 Nendoroid sürümleri için ön siparişlerin artık yayında olduğunu duyurdu. Square Enix’in uzun süredir devam eden Kingdom Hearts serisi, hayranlarına vermeye devam ettiği bir hediyedir. Bugün piyasadaki en üretken RPG oyunlarından biri olan şirket, 2020’yi bir spin-off ritim oyunu olan Kingdom Hearts: Melody of Memories ile kapattı. Şimdi, şirket, Sora ve Riku’nun Kingdom Hearts 3 Nendoroid sürümleri için ön siparişlerin artık yayında olduğunu duyurarak KH topunu bir kez daha yuvarlıyor gibi görünüyor.

18 yılı aşkın bir süredir çeşitli platformlarda yayınlanan oyunlarla hayranlar, en sevdikleri Keyblade kullanıcılarını hatırlatan resmi öğeler için para harcamaya istekli görünüyor.  Muhtemelen Square Enix’in son birkaç yıldır Sora, Riku ve hatta King Mickey’nin Nendoroid versiyonlarını üretmek için oyuncak markası Good Smile Company ile sürekli çalışmasının nedeni budur. Ancak bu sefer, en yeni rakamlar, en son numaralı başlık olan Kingdom Hearts 3’teki karakterlerin neye benzediğine dayanıyor.

Resmi Good Smile Company sitesinde, ilgilenen alıcılar için iki ayrı ön sipariş sayfası açıldı. Her sayfada, Kingdom Hearts 3 kıyafetlerinde Sora ve Riku’nun fotoğrafları sergileniyor. GSC’nin Nendoroid’lerinin hepsinde olduğu gibi, her figür, oyunun karakterleriyle kolayca ilişkilendirilen farklı sayıda ön yüz ve aksesuarla birlikte gelecektir. Nendoroidlerin her biri, hayranların bulunduğu yere bağlı olarak 6.200 yen veya 69.99 USD fiyatla geliyor. Kingdom Hearts serisinin ana karakteri olarak Sora Nendoroid’in pakete daha fazla eşya dahil edeceği görülüyor. Şekil, Kingdom Hearts 3’ten üç farklı ön yüz ifadesi ve dört Keyblade ile gelecek. Buna ikonik Krallık Anahtarı, Arendelle’nin Kristal Karı, Karayip Çarkı ve Oyuncak Kutusunun Favori Yardımcısı dahildir.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri