Kingdom Hearts Dijital Bir İndirim Getiriyor

Square Enix, Kingdom Hearts antoloji koleksiyonlarını sınırlı bir süre için dijital olarak satışa sunarak büyük bir giriş yapma şansı sunuyor.

Sınırlı bir süre için, seriyle ilgilenen herkes, serinin en son oyunu Kingdom Hearts 3 dahil olmak üzere on oyunu 30$ gibi düşük bir fiyata satın alabilir. Disney ve Final Fantasy özellikleri arasında bir geçiş olarak, Kingdom Hearts serisinde çoğu oyuncunun ilgisini çekecek bir şey var. Ancak uzun bir süre hayranlar, yayınlanma stratejisi nedeniyle diziye girmekte zorlandı. Serinin varlığının ilk on yılında, Kingdom Hearts spin-off oyunları birçok farklı el konsolunda göründü. Ancak bu oyunlar, hikayenin tamamını anlamak için son derece önemli oldukları için gerçekten “yan ürünler” olarak adlandırılamazlar. Bunu düzeltmek için antoloji koleksiyonları, oyunların çoğunu yeniden düzenledi ve diğerlerini uzun metrajlı ara sahnelerde yoğunlaştırarak herkesin hikayenin tamamını yakalamasını sağladı. 

PlayStation sahipleri Kingdom Hearts All-in-One Paketini 30 Kasım’a kadar 29,99 $ karşılığında alabilirler. Bu paket Xbox’ta mevcut olmasa da, oyuncular 30 Kasım’a kadar bileşenlerini toplamda 60 doların biraz altında satın alabilirler. Bu koleksiyon, dizinin meşhur tuhaf hikaye anlatımını deneyimlemek için gereken her şeyi içerir. Buna Kingdom Hearts 1, 2 ve 3’ün yanı sıra Re: Chain of Memories, Birth by Sleep’in ve Dream Drop Distance’ın yeniden düzenlenmiş tam sürümleri dahildir. Aynı zamanda 358/2 Days ve Re: Coded oyunlarından cutscene koleksiyonlarını da içerir.

Ek olarak, hayranlar serinin hikayesini gerçekten tam olarak anlamak istiyorlarsa, kendilerini Kingdom Hearts mobil oyunları, Union X  ve Dark Road’a kaptırmaları gerekecek. Oynaması ücretsiz olmalarına rağmen, önemli bir zaman yatırımıdır, çünkü her ikisi de olay örgüsü kritik ara sahnelere ek olarak önemli miktarda Kingdom Hearts dolgu niteliğinde içerik içerir.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri