Marvel Stüdyoları 2023 Yılı ve Sonrası İçin Büyük Planlar Yapıyor!

Disney+‘ın aktif bir şekilde hayatımıza girişi ile beraber Marvel Sinematik Evreni’nin genişleme hızı oldukça yükseldi. 2020 yılını boş geçirmelerine rağmen MCU bünyesinde fazlasıyla yenilik gördük ve görmeye de devam edeceğiz. Şu andan 2023 yılına kadar fazlasıyla sıkı bir takvime sahip olan Marvel Stüdyoları, alışık olduğumuz gibi uzun vadeli planlarına devam ediyor. MCU geleceğinde Nova ve Thunderbolts filmleri ile karşılaşabiliriz. Üstelik bunlar sadece bir başlangıç olacak.

Guardians of the Galaxy’nin üçüncü filmi ile beraber final yapacak olması MCU’nun uzay konusunda derin bir boşluğa düşeceğini gösteriyordu. Bu boşluğu ise en iyi dolduracak isim Nova. Gelen haberler Nova’nın 2023 yılı sonrası kendi filmleri ile beraber evrene gireceğini gösteriyor. Falcon & Winter Soldier dizisi ile birlikte hafiften bir Thunderbolts ekibinin kurulmaya başlandığını görmüştük. Yakın gelecekte ise bu ekip ile alakalı daha fazla içerik (fazlasıyla jenerik sonrası sahne) görecek gibiyiz.

marvel-studyolari-2023-yili-ve-sonrasi-icin-buyuk-planlar-yapiyor

 

Bu iki filmi haricinde Black Panther yan dizisi Okoye ve Shang- Chi devam filmi de yine MCU planları arasında yer alıyor. Hayranlarının merakla beklediği Fantastik Dörtlü de aynı şekilde 2023 yılından sonra karşımıza çıkacak. Blade filminin 7 Ekim 2022’ye alınması ile beraber sıra artık F4’e gelmiş durumda. X-Men konusunda ise hala bir gelişme yok.

Yepyeni filmleri çıktığı an sinemada izlemek için biletini Ozan SuperApp üzerinden kolayca alabileceğini biliyor muydun? Hem de Türkiye’nin her yerindeki sinemalar için geçerli! Dilediğin sinema biletini almak için Ozan SuperApp‘i hemen indir!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri