Mass Effect Legendary Edition, Tali’nin Yeni Yüzü!

Oyun, Mass Effect üçlemesindeki video oyunlarının bir derlemesidir. BioWare tarafından Abstraction Games ve Blind Squirrel Games’in yardımıyla geliştirildi ve Electronic Arts tarafından yayınlanmıştır. Yeniden düzenlenen Mass Effect Legendary Edition’da birçok küçük değişiklik var. İnterneti ateşe verme ihtimali daha yüksek olan bir başka değişiklik de, üçlemenin en popüler karakterlerinden biri olan quarian mühendis Tali’nin artık farklı bir yüze sahip olması.

İlk iki oyunda, hastalıktan korunmak için taktığı miğfer nedeniyle Tali’nin yüzünün sadece belirsiz ayrıntıları görülüyordu. Tali ile romantizm yaptıktan sonra bile, Shephard’ın çerçeveli bir fotoğrafı ve anıları yakaladığı bir sahneye kadar yüzüne net bir şekilde bakamadınız. Mass Effect 3’ün orijinal versiyonunda bu fotoğraf Photoshop’lu bir stok görseldi: “Gün batımıyla gülümseyen, tarlada çekici bir kadın”. Getty Images’tan biraz daha yabancı ve biraz daha az satın alınmış bir şey görmeyi uman hayranlar hayal kırıklıklarıyla seslerini duyurdular.

Mass Effect

Ve şimdi Legendary Edition’da, Tali’nin yüzünü hala başka hiçbir yerde görmüyor olsanız da, en azından fotoğraf, görünüşünün biraz daha fazlasını hayal gücünüze bırakan ve biraz daha yabancı görünen bir şeye dönüştürüldü. Demek istediğim, bunun üzerine seriyi Liara yerine Tali’yi romantizm için tekrar oynayacak değilim, ama bu küçük değişiklik oyunun gizemi açısından iyi bir şey.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri