Microsoft Flight Simulator İlk Ücretli DLC’sini Yayınladı

valorant-ajanlarini-ne-kadar-iyi-taniyorsun-testi

Microsoft Flight Simulator, PC ve Game Pass’teki ilk sürümünden dokuz ay sonra, ilk ücretli DLC’sini yayınlıyor. Microsoft Flight Simulator, özellikle devam eden Covid-19 salgını ışığında 2020’nin en şaşırtıcı çıkışlarından biriydi. Bir noktada en çok beklenen sürükleyici uçuş simülasyon oyunlarından biri olan oyun, dünyanın en ikonik simge yapılarının inanılmaz bir şekilde yeniden yaratılması sayesinde interneti ele geçirdi.

Geliştirici Asobo, oyuna yeni içerik eklemek ve konsollara getirmek için hala çok çalışıyor olsa da, ekip Microsoft Flight Simulator’ın ilk ücretli DLC’sini bugün yayınlayacağını duyurdu. Microsoft Flight Simulator ilk olarak E3 2019’da duyuruldu ve A Plague Tale: Innocence geliştiricisi Asobo Studio tarafından geliştirildi ve Xbox Game Studios tarafından yayınlandı. Oyun, Bing Maps tarafından desteklenen gerçek zamanlı akış teknolojisini kullanarak, gerçekçi olarak simüle edilmiş hava koşullarına kadar tüm Dünya’nın tamamen gerçekçi bir simülasyonunu oluşturan bir uçuş simülatörüdür. Oyun şu anda Xbox Series X / S ve Xbox One için geliştiriliyor ve Xbox Series X sürümünün bu yaz piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Asobo Studio, ücretsiz DLC paketlerinin bir parçası olarak daha ayrıntılı dönüm noktası rekreasyonları ve hatta geçen Aralık ayında gelen tam bir VR modu eklemek için oyunu sürekli olarak güncelliyor. Geliştirici, bu içeriği şimdiye kadar ücretsiz tutmayı başarmış olsa da, stüdyo bugün, Top Rudder Solo 103’ün, harici lisanslama ücretleri nedeniyle 9,99 $ ‘a mal olan ilk ücretli DLC parçası olacağını duyurdu. Top Rudder Solo 103 DLC paketi şu anda Microsoft Flight Simulator oyun içi mağazasından satın alınabilir ve oyuncuların uçaklarının tasarımını özelleştirmeleri için sekiz farklı renk paketi ile birlikte kullanılabilir.

Microsoft Flight Simulator artık PC’de mevcuttur ve Xbox Game Pass’in bir parçasıdır. Oyunun 2021 yazında Xbox Series X / S’de piyasaya sürülmesi planlanıyor ve bu yılın ilerleyen günlerinde bir Xbox One sürümü çıkacak.

Ozan SuperApp ile 7/24 transfer, QR kod ile ödeme, e-Pin ve oyun kodu alımı, Cashback kazançları gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunlarda ve tüm harcamalarında dijital finansın kazançlı avantajını Ozan SuperApp’le yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri