Netflix Cashback

Netflix üyeliğini Ozan SuperCard ile al, anında %50 Cashback kazan.

En sürükleyici diziler, en heyecanlı filmler, anime, belgeselleri ve hatta oyunlarıyla Netflix üyelik ücretinin yarısı bizden! Netflix Cashback kampanyasından yararlanmak için tek yapman gereken üyeliğini Ozan SuperCard ile satın almak.

Ozan SuperCard Satın Al Ozan SuperApp'i İndir

Ozan SuperCard Netflix Cashback Kampanyası

Dizi – film keyfini bölmeye geliyoruz, hem de yarıya. Yayınlandığı gibi gündem olan filmleri ve günlerce arkadaş muhabbetlerinin konusu olan dizileriyle Netflix, Ozan SuperCard’lılar için artık çok daha ucuz. Netflix aboneliğini Ozan SuperCard ile al, yarısı bizden! Harika tavsiyeler için Netflix içeriklerimize göz atmayı unutma:

Kampanya Koşulları

  • -Kampanya 1 Ocak – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
  • -Kampanyadan yararlanmak için, Netflix ödemelerinin Ozan SuperApp’e tanımlanmış fiziksel Ozan SuperCard ile ya da Ozan SuperApp’ten oluşturulan sanal Ozan SuperCard ile yapılması gerekmektedir.
  • -Kampanyadan faydalanan kullanıcılar, her ay yapılacak Netflix ödemelerinden %50 cashback kazanır. Son 30 gün içinde kazanılabilecek maksimum cashback tutarı 25 TL’dir.
  • -Kampanyadan kazanılan cashback bakiye, harcanabilir bakiye olarak sadece kampanyaya katılan kullanıcılara yüklenir ve transfer edilemez, nakde çevrilemez.
  • -Bu kampanyadan sadece Ozan SuperApp’e TCKN numarasıyla kayıt olmuş Türkiye Cumhuriyeti kullanıcıları faydalanabilir.
  • -Her kullanıcı bir ay içinde kampanyadan maksimum 1 kez yararlanabilirsiniz.
  • -Kampanyadan çıkış yapmak istemeniz durumunda Netflix platformundan ödeme bilgilerinizi değiştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde, ödeme yapılacak kartınızın Ozan SuperCard kalması durumunda kampanyadan yararlanmaya devam edersiniz.
  • -Ozan Elektronik Para A.Ş. herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hakkına haizdir.