Ödüllü Rus Yönetmen, HBO’nun ‘The Last Of Us’ Projesine Katıldı!

last-of-us-hbo-greenlight

TLOU’nun pilotu şimdi Cannes’da 2019 En İyi Yönetmen ödülünü kazanan genç Rus yönetmen Kantemir Balagov’un elinde! HBO’nun The Last of Us dizisi uyarlamasının yapımına yeni bir yönetmen girdi. Pilot bölüm için başlangıçta yönetmen olarak Chernobyl’den Johan Renck vardı, ancak Renck belirtilmemiş bir zamanlama çakışması nedeniyle projeden ayrıldı.

En İyi Yönetmen ödülünü kazanan ve genç bir Rus sinemacı olan Balagov’un eseri Beanpole. Beanpole, İkinci Dünya Savaşı sonrası Leningrad’da, savaşta zar zor hayatta kalmayı başaran iki kadın arasındaki tuhaf ilişkiyi konu alan kasvetli bir dönem yazısı. Balagov’un Naughty Dog’dan Neil Druckmann tarafından sıcak bir şekilde onaylanan The Last of Us’a katılımı, Balagov’un önceki çalışmasından dramatik bir şekilde ayrılacağının göstergesi.

Hiç kimse bir TLOU uyarlamasının, özellikle de TLOU2’den sonra yılın iyi hissettirmesini beklemiyordu, ancak dışarı çıkıp ödüllü Rus film yapımcılarını işe almak çok net bir tematik mesaj gönderiyor. Dizinin ortak yaratıcısı ve baş yapımcısı Craig Mazin’e (Chernobyl) göre, HBO dizisi orijinal The Last of Us’un olaylarını genişletmeyi amaçlıyor. Şov üzerinde Druckmann’ın kendisiyle birlikte çalışıyor, bu nedenle bu, bir oyunun orijinal yaratıcılarından birinin bir uyarlamanın yapımına dahil olduğu ender bir durumdur. Seri, Joel’in kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri boyunca 14 yaşındaki Ellie’yi kaçırma girişimlerini izleyerek ilk oyunun hikayesini yeniden anlatacak. Mazin’den geniş çapta yayılan bir alıntıya göre, “Bunu yapan adamla çalışıyorum ve bu nedenle yaptığımız değişiklikler, geri almak için değil, iyileştirmek için işleri doldurmak ve genişletmek için tasarlandı.”

TLOU, muhtemelen Sony’nin şu anda geliştirilmekte olan birinci taraf oyun serilerine dayanan yedi TV programından biridir; Bu projedeki diğer bilinen çalışma, Tom Holland’ın genç Nathan Drake olarak oynadığı yakında çıkacak olan Uncharted filmidir. HBO’nun The Last of Us ‘la ilgili oyuncu kadrosu veya diğer bilgiler hakkında henüz bir açıklama yapılmadı, ancak şovun bu yıl bir ilk gösterimi için tasarlandığı hala yaygın olarak bildiriliyor.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri