Pahalı Espor Sertifikasyon Sınavı

esports-certification-institute

Pahalı Espor Sertifikasyon Sınavı! Yeni Espor Sertifikasyon Enstitüsü, ilgili iş arayanlara yaklaşık 400 $ karşılığında bir sınav ve endüstri sertifikası sunuyor.

Espor Sertifikasyon Enstitüsü, bir Kamu Yararı Kuruluşu ve aynı zamanda toplum üzerinde olumlu bir etkiye sahip olmayı amaçlayan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur. Ancak, şimdiye kadar, sertifika sınavı sosyal medyada tartışmalara neden oldu ve çoğu eleştirmen fiyatı sorun olarak gösteriyor. Sınav üç bölüme ayrılmıştır: bir problem çözme makalesi için bir saatlik süre ve espor bilgisi ve veri anlama üzerine iki saatlik çoktan seçmeli bölüm. Diğer sektör profesyonelleri bu fikirden hoşnut olmadıklarını beyan ettiler ve sertifika tartışmalı olmaya devam ediyor, insanlar sınavın bazı sorularını göstermek için Twitter’ı kullanıyorlar.

Espor Sertifikasyon Enstitüsü de listelenen danışmanların Cloud 9 Başkan Yardımcısı Donald Boyce, e-spor yorumcusu Dan Chou ve Gen.G CEO’su Chris Park gibi tanınabilir isimler olduğu da bir gerçek. Ancak eleştirmenler, sektöre girmeye çalışan insanlara yönelik bir şeyin fiyatının oldukça yüksek olduğuna işaret ediyor. Giriş seviyesi pozisyonları arayanlar, özellikle tanınma garantisi olmayan nispeten denenmemiş sertifikalar için önemli bir harcanabilir gelire sahip değildir. Ve diğer e-spor profesyonellerinin çevrimiçi olarak yanıtlarının çoğu bu yeni şirkete karşı çıktı.

Endüstrinin arkasındaki popülerlik artmaya devam ediyor ve daha fazla oyun çıktıkça daha fazla fırsat mevcut hale geliyor. Sertifikalar ve potansiyel burslar, sağlam adayların ekipler ve sponsorlar tarafından tanınmasına yardımcı olabilir.  Bunun gibi sertifikaların belirli pozisyonlar için bir gereklilik haline gelip gelmeyeceğini zaman gösterecek. Şimdilik, bu fikri destekleyenlerle bunun espor için doğru yol olmadığını düşünenler arasındaki tartışma sürüyor. Peki sizler Espor Sertifikasyon Sınavı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri