PlayStation, Evo Community Series Turnuvasını Duyurdu

evo-community-series

Sony, Haziran, Temmuz ve Ağustos ayları boyunca devam eden Evo Community Series olarak bilinen özel bir PlayStation 4 turnuvasını duyurdu.

Sony, bu yılın başlarında EVO Championship Series turnuvasını satın aldığını duyurduğunda dövüş oyunu camiasında bazı bakışları çevirdi . Bu yıllık etkinlik, dövüş oyunu topluluğu için bir temel olmuştur ve Daigo Umehara’nın bir Street Fighter 3: Third Strike maçı sırasında Justin Wong’a karşı mükemmel bir savuşturma gerçekleştirerek yenilginin eşiğinden dönmesine yardımcı olması gibi birçok ikonik an üretmiştir.

Birçok oyuncu, Sony’nin EVO’yu önceki sahibi Triple Perfect, Inc.’den satın almasının ardından geleceği hakkında aktif olarak endişe duyuyor. Sony’nin bu satın alma gerekçesi, şirketin dövüş oyunlarının PlayStation konsollarında popüler olduğunu kabul etmesinden geldi. Yıllık etkinlik için henüz hiçbir şey değişmemiş olsa da, Sony nihayet önümüzdeki hafta başlayacak yeni bir turnuva serisini duyurdu.

Evo Community Series, yaz ayları boyunca devam eden açık formatlı yarışmalar aracılığıyla tüm dövüş oyunu hayranlarının katılması için yeni bir fırsat. Haziran’da başlayacak olan bu etkinlik, dünya çapında 120’den fazla turnuva, 100 saatten fazla yayın ve 74.000 $’lık para ödülü içerecek. İlgilenen PlayStation 4 oyuncuları, PlayStation Yarışma Merkezi’nden veya PS4 konsolundaki Etkinlikler sekmesinden kayıt olabilir. Şu an itibariyle Sony, PS4 oyuncularının girebileceği üç turnuva duyurdu. PlayStation Tournaments FGC Arcade: Evo Edition olarak bilinen ilki, 10 Haziran – 22 arasında başlıyor ve Granblue Fantasy: Versus , Guilty Gear Strive , Mortal Kombat 11 Ultimate ve Tekken 7’yi içeriyor.

Son yaz turnuvası 8 Temmuz’da başlayacak ve 3 Ağustos‘a kadar sürecek. PlayStation Tournaments Evo 2021 Online Side Tournaments, 35.000 $’lık büyük bir ödül havuzuna sahiptir ve BlazBlue: Cross Tag Battle , Dragon Ball FighterZ , Granblue Fantasy: Versusdahil olmak üzere en geniş dövüş oyunlarını içerir. Yıllık dövüş oyunu EVO 2021, beklendiği gibi Ağustos ayında başlıyor, bu nedenle bu duyuru yalnızca bir dizi topluluk odaklı turnuvayla ilgilidir.  Aslında, Sony ayrıca EVO 2021 Online kaydının artık açık olduğunu ve kayıtların yalnızca ücretsiz olmakla kalmayıp Kuzey Amerika, Avrupa, Asya ve Latin Amerika’dan tüm oyuncular için mevcut olduğunu da duyurdu.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri