WOW Twitch Yayıncısı Asmongold Artık Olmayacak!

Popüler World of Warcraft yayıncısı Asmongold, Twitch ‘teki yayına süresiz bir ara vereceğini duyurdu. Koronavirüs salgını insanları evde kalmaya ve kendilerini eğlendirmenin yollarını bulmaya ittiği için geçen yıl Twitch izleyiciliğinde çok büyük bir artış yaşandı. Elbette bu artıştan büyük ölçüde yararlanan Twitch yayıncıları için harika bir haber, ancak bazı insanların çevrimiçi kitleler için içerik yayınlamaktan ve içerik oluşturmaktan bir mola vermeye ihtiyacı var gibi görünüyor.

World of Warcraft içeriği ile tanınan popüler bir yayıncı olan Asmongold, yayınlarına sınırsız bir ara verdiğini duyurdu. Twitter’da Asm0ngold, son birkaç haftadır konuyla ilgili “ileri geri gittiğini” belirterek bir mola vereceğini açıkladı. Yayıncı, kararının arkasındaki belirli faktörleri açıklamadı, ancak tek bir gönderide listelenemeyecek kadar çok şey olduğunu belirtti.

Asmongold yıllardır içerik üretiyor ve o dönemde önemli bir takipçi topladı. World of Warcraft, yayıncının yayınladığı en popüler oyunlardan biri olsa da, diğer büyük akış kişiliklerinin yanı sıra OfflineTV Rust sunucusunda da yer alıyor. OfflineTV Rust sunucusu bir tartışma ve drama yatağı oldu, ancak yayıncı yaptığı açıklamada ayrılışıyla bir ilgisi olduğunu belirtmedi.

Çoğu insan için 2020, sivil huzursuzluk, salgın ve diğer meselelerin bir araya gelerek dünyanın her yerindeki insanlar için son derece stresli bir zaman yaratmak için bir araya geldiği zihinsel olarak zorlayıcı bir yıldı. Öyleyse, küresel koşulların, çoğu cesur yüzler takmaya ve hayranları için içerik oluşturmaya devam etmeye zorlanan eğlenceler üzerinde zorlanması anlaşılabilir. Asmongold da bir arayı duyuran tek içerik oluşturucu değil. Pewdiepie, pek çok kişiyi şaşırtan bir duyuru ile YouTube’dan ara veriyor. Yakın gelecekte mola veren daha fazla yayıncı olabilir.

Bu arada hayranların yapabileceği tek şey Asmongold’un dönüşünü beklemek. Streamer’a geri dönmesi için baskı yapmak büyük olasılıkla tam tersi bir etkiye sahip olacaktır, bu nedenle akşamlarını doldurmak isteyenler şimdilik bazı yeni kanallara göz gezdirebilir.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri