PUBG: New State İOS ön kayıtları başladı

PUBG: New State İOS ön kayıtları başladı!

PUBG: New State İOS ön kayıtları başladı! Krafton Inc., PUBG: New State’in İOS için ön kayıtlarının başladığını belirtti.

Yakın zamanda oyuncular ile buluşacak olan ücretsiz mobil deneyim için ön kayıt yaptıran herkes, PUBG: New State resmi olarak piyasaya çıktığında oyun içi ücretsiz ve sınırlı sayıdaki araç kaplamasına sahip olacak.

Geçtiğimiz Haziran ayında ABD için özel düzenlenen ilk Alfa testinin başarısının üzerinden Krafton, geçen günlerde Asya, Orta Doğu, Türkiye ve Mısır gibi 28 bölgede de İOS ve Android kullanıcıları için 27-29 Ağustos tarihlerinde ikinci bir Alfa testi yapacağını açıkladı.

Şimdiye kadar 650,000’den fazla oyuncunun ikinci Alfa testi için başvurduğu belirtildi. İkinci Alfa testine katılmaya uygun oyuncular ve katılmak isteyenler 23 Ağustos’a kadar buradan başvurularını gerçekleştirebilirler.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri