PUBG Sezon 9 Yeni Paramo Haritası ve Güncellemelerle Yayında!

PUBG’ un 9. Sezonu nihayet yayınlandı! Çeşitli güncellemelerin yanı sıra oyuncular tarafından merakla beklenen Paramo haritası da artık aktif.

PUBG yakın zamanda yayınladığı bir tanıtım fragmanın da yeni sezonunun nasıl görüneceğini ve oyunculara nasıl bir oynanış hissiyatı vereceğini göstermiş oldu. Bu ayın başlarında geliştirici Corporation, önümüzdeki sezonun bulutların üzerinde gizlenmiş gizemli bir plato olan Paramo haritasına odaklanacağını duyurmuştu.

Paramo haritası hakkında, özellikle onu diğer haritalardan ayıran şey hakkında birçok ayrıntı paylaşıldı. 3×3, 64 oyunculu haritada kırmızı bölgeler olmayacak ve mavi bölgeler diğer haritalara göre daha yavaş küçülecek. Mavi bölgenin yani safe’in dışında kalan oyuncular ise normalden daha fazla hasar alacak. Motosikletler, Paramo haritasında kullanılabilen tek araç olurken, helikopterler ya bir maçın başında oyuncuları haritaya düşürecek ya da bir maç boyunca tedarik düşüşleri için kullanılacak.

Ayrıca bu sezona özel ve oldukça dikkat çeken bir detaysa yağmalanabilen bir Gizli Oda Anahtarı olması, ancak bunun amacı geliştiriciler tarafından ayrıntılı olarak açıklanmadı. Kısaca gizem konusu olan bir yenilik daha diyebiliriz.

Sezon geçişini satın alanlar, özel görevler ve ödüller içeren ancak yalnızca iki ay süren Survivor Pass: Highlands özelliklerine erişebilecekler. PUBG’nin para birimi olan G-coin sistemi, oyunun mevcut olduğu tüm platformlarda kabul edilebilir tek ödeme yöntemi haline geldi. Sezon 9’un yayınlanması, PUBG için ilginç bir yön değişikliği vaat ediyor . Önceki sezonlardan daha kısa olsa da, geliştirici Corporation, bu kısalığa değecek kadar içeriği oyunculara sağlamış gibi görünüyor. Hatırlatmakta fayda var 9.1 Yaması, bu sezonun yalnızca ilk sürümüdür ve 9.2 daha sonraki bir tarihte çıkacaktır.

Bir kesim grup geliştirici Corporation’ın her güncellemede iki ayrı sezon geçişi yayınlayarak fiyat düşürdüğünü düşünse de, ikinci sezon geçişinin içerik açısından ilki kadar çeşitli olması buna değer olabilir. Ancak bunun ne kadar değebileceğini bizlere zaman gösterecek.

PUBG  Sezon 9 artık PC’de mevcut ve 29 Ekim’de PlayStation 4 ve Xbox One’da satışa sunulacak.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri