Resident Evil Yaratıcısı Shinji Mikami’nin Yayınlanmamış Garip Oyunu!

sessiz-tepe-silent-hill-2006

Resident Evil Yaratıcı Shinji Mikami, İnsanları Öldüren Hamamböcekleriyle İlgili Yayınlanmamış Bir Oyun Yaptı!

Yakın tarihli bir röportajda, orijinal Resident Evil serisinin yaratıcısı Shinji Mikami, yayınlanmamış olan tuhaf bir oyun fikrinden bahsetti. Bu oyun oyun geliştirme dünyasında, resmi olarak piyasaya sürülenlerden daha fazla hurdaya çıkarılan oyunlar olabilir. Resident Evil’ın yaratıcısı Shinji Mikami’nin durumunda bu ifade daha doğru olamazdı. Resident Evil dışında, Mikami, en çok tanındığı serinin dışında gün ışığını hiç görmeyen bir dizi oyunun geliştirilmesinde rol oynadı.

Mikami, Resident Evil 4’ten bu yana bir Resident Evil unvanına dahil olmadı ve son röportajında Resident Evil 4’ün yeniden yapımı için kendisiyle iletişime geçilmediğini açıkladı. Mikami, Resident Evil 4’ten bu yana bir Resident Evil unvanına dahil olmadı  ve son röportajında Resident Evil 4’ün yeniden yapımı için kendisiyle iletişime geçilmediğini açıkladı. Oyun dört inçlik bir hamamböceği hakkındaydı ve amaç, insan düşmanlarını bu böcekleri silah kullanarak yenmekti.

Oyunun kod adı “Noah” idi ve tamamen Mikami’nin vizyonu olan bir oyun olacaktı. Bir oyun için inanılmaz derecede tuhaf bir öncül olsa da, muhtemelen birçok insanın potansiyel olarak ilginç bulabileceği benzersiz bir oyundur. Bu oyun tamamen bittiğinde Japonlara özel bir oyun olabilirmiş gibi görünüyor.  Sonuçta, Amerikan halkı için asla piyasaya sürülmemiş çok sayıda benzersiz Japon oyunu var.

 

O halde, başka kaç oyunun benzer bir kaderle karşılaştığını sorgulamak gerekiyor. Kaç tane Resident Evil oyunu olduğu düşünüldüğünde, çok sayıda spin-off oyununun hiç piyasaya sürülmemiş olması olasıdır. Bununla birlikte, Resident Evil’in temelini sindirmenin silah kullanan bir hamamböceğinden daha kolay olduğu düşünüldüğünde, bu varsayımsal oyunların yayınlanmasının daha muhtemel olduğu görülüyor.

Geleceğin Shinji Mikami açısından neler getireceğini görmek ilginç olacak. Resident Evil 4’ün yeniden yapılanmasının ufukta piyasaya sürülmesiyle , yaklaşan yeniden yapım hakkında danışmak için Mikami ile iletişime geçilebilir. Mikami gibi bir endüstri profesyonelinin, sadece yönettiği değil, on yıldan fazla bir süre önce yaptığı bir oyunun yeniden yapımına ne katabileceğini bilmek güzel olurdu.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri