Rocket League Hızlı ve Öfkeli İçeriğini Ortaya Çıkardı

rocket-

Rocket League Yeni Hızlı ve Öfkeli İçeriğini Ortaya Çıkardı! Hızlı ve Öfkeli 9 beklentisiyle Rocket League, aksiyon filmi serisinden ilham alan üç yeni arabanın oyuna eklendiğini doğruladı.

Hızlı ve Öfkeli 9 serisi 25 Haziran tarihinde vizyona girecek. Bu haber üzerine Hızlı ve Öfkeli filmlerinden ilham alan Rocket League’e oyuna üç yeni arabanın geldiğini ortaya koydu. Söz konusu arabalar klasik Dodge Charger, Nissan Skyline ve bir F9 Pontiac Fiero bu yeni paket, film düşmeden yaklaşık bir hafta önce, 17 Haziran’da Rocket League oyununda yer alacak.

Kısa bir tanıtım fragmanında, üç arabanın bir Rocket League topunu kovalarken bir kargo uçağından düştüğü görülüyor. Dodge Charger, Vin Diesel’in karakteri Dominic Toretto tarafından yönetilen 1970 Dodge Charger R/T’den sonra modellenmiş gibi görünüyor ve Hızlı ve Öfkeli 9’un son tanıtımlarında yer alıyor. Nissan Skyline elbette Paul Walker’ın karakteri Brian O’Conner tarafından yönetiliyor.

Gruptaki en tuhaf görünen araba F9 Pontiac Fiero. Hızlı ve Öfkeli 9, Burj Khalifa’yı kısaca ele geçirerek şimdiden büyük zirvelere ulaşmış olsa da, F9 Pontiac Fiero, gelecek filmde uzaya fırlatıldığında seriyi yeni yerlere taşıyacak. Tabii ki, bu onu Oyun için mükemmel bir araba yapıyor çünkü çatısında gerçek bir roket var. Yeni paket şimdiden büyük bir ilgi gördü. Oyuncular sevilen serinin bu arabalarına sahip olup, oyuna heyecan katmak için şimdiden sabırsızlanıyor! Oyun PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X’te mevcuttur.

Ozan SuperApp ile oyun kodları, sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 para transferi ve QR kod ile ödeme gibi sayısız avantajı elde edebilirsin. Hemen Ozan SuperApp’i indir, heyecan dolu oyun deneyimi ve tüm harcamalarında dijital finansın avantajını yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri