Sable Oyununun Çıkış Tarihi Sonunda Geldi!

/sable-oyununun-cikis-tarihi

Güzel açık dünya keşif oyunu Sable, Summer Game Fest Kickoff sırasında müzikal bir performansla çıkış tarihini duyuruyor. Bugünkü Summer Game Fest Kickoff canlı etkinliği sırasında, açık dünya bağımsız oyununun çıkış tarihi doğrulandı. Ayrıca, Japanese Breakfast’ın baş şarkıcısının oyundan bir şarkı olan ” Glider”ı seslendirmesiyle duyuru yapıldı.

Sable oyununun geliştiricisi Shedworks, İngiltere merkezli iki kişilik bir gelişme stüdyosudur. Oyun tam olarak 22 Eylül 2021‘de piyasaya sürülecek. Oyun, müzikal performans sırasında tam teşekküllü olan güzel bir açık dünya da keşifler ve bulmacaları çözmeye odaklanıyor. Sable, pek çok kişi tarafından merakla beklenen bir oyun olarak kabul ediliyor ve hayranlar, oyunun çıkışı için çok heyecanlı olacak.

Şimdiye kadar, Summer Game Fest Kickoff’ta birçok bağımsız ve AAA oyun yer aldı, ancak Sable bir müzikal performansın parçası olarak gösterilen tek oyun. Etkinlik sırasında gösterilen görüntülerde, ana karakterin dünyayı yürüyerek, havada süzülerek ve bir araca binerek gezdiği görülüyor; bu, geliştiricinin seyahat edilecek ve keşfedilecek bir dünya yaratmaya odaklanma hedefini açıkça gösteriyor. Oyun 22 Eylül 2021’de çıkacak ve PC, PlayStation 4 ve Xbox Series X’te satışa sunulacak.

Sable Steam'de

Oyun, ekibin stüdyosu tarafından geliştirilen ve onlar tarafından piyasaya sürülecek ilk video oyunu olacak. Stüdyo ekibi bu konuda oldukça heyecanlı gibi görünüyor.

Ozan SuperApp hem oyunlarda hem de dijital ve fiziksel tüm alışverişlerinde avantajlı fiyatları ile yanında. Sürpriz cashback kampanyaları, 7/24 transfer ve QR kod ile ödeme özelliklerinden yararlanmak için hemen Ozan SuperApp’i indir, oyunun ve tüm harcamalarının keyfini dijital finansın avantajlarıyla Ozan SuperApp’te yakala!

Add to Collection
No Collections

Here you'll find all collections you've created before.

Steam Yeni Fiyat Zamlarını Duyurdu Steam Cadılar Bayramı İndirimleri